Reprezentowany kraj: Japonia
Data i miejsce urodzenia: 08.11.1996 r. (Hachimantai, Japonia)
Wzrost: 174cm
Waga: 60 kg
Trenerzy (chronologicznie): Masahiko Harada (trener kadrowy), Richard Schallert (trener klubowy), Matjaž Zupan (trener klubowy)
Klub: Tsuchiya Home Ski Team
Debiut w zawodach międzynarodowych FIS (indywidualnie): 28.09.2013 r. – Rasnov, FIS Cup (7. miejsce)
Debiut w Pucharze Świata (ind.): 24.01.2016 r. – Zakopane (7. miejsce)
Pierwsze punkty PŚ (ind.): 24.01.2016 r. – Zakopane (7. miejsce)
Pierwsze podium PŚ (ind.): 18.11.2018 r. – Wisła (3. miejsce)
Pierwsze zwycięstwo w PŚ (ind.): 24.11.2018 r. – Ruka
Zwycięstwa w PŚ (ind.): 27
Miejsca na podium PŚ (ind.): 45: 27/10/8
Miejsca na podium PŚ (druż.): 7: 0/3/4
Miejsca na podium LGP (ind.): 8: 5/3/0
Miejsca na podium LGP (druż.): 0: 0/0/0
Debiut w Pucharze Świata (ind.): 24.01.2016 r. – Zakopane (7. miejsce)
Pierwsze punkty PŚ (ind.): 24.01.2016 r. – Zakopane (7. miejsce)
Pierwsze podium PŚ (ind.): 18.11.2018 r. – Wisła (3. miejsce)
Pierwsze zwycięstwo w PŚ (ind.): 24.11.2018 r. – Ruka
Zwycięstwa w PŚ (ind.): 27
Miejsca na podium PŚ (ind.): 45: 27/10/8
Miejsca na podium PŚ (druż.): 7: 0/3/4
Miejsca na podium LGP (ind.): 8: 5/3/0
Miejsca na podium LGP (druż.): 0: 0/0/0
Miejsca na podium PK (ind.): 0: 0/0/0
Miejsca na podium LPK (ind.): 0: 0/0/0
Miejsca na podium FIS Cup (ind.): 1: 1/0/0
Miejsca na podium FIS Cup (ind.): 1: 1/0/0
Rekord życiowy: 252,0 m – Planica (24.03.2013 r. – PŚ)
Osiągnięcia indywidualne:
- Zimowe Igrzyska Olimpijskie:
- 1. miejsce – Pekin / Zhangjiakou 2022 (skocznia normalna)
- 2. miejsce – Pekin / Zhangjiakou 2022 (skocznia duża)
- 7. miejsce – PyeongChang 2018 (skocznia normalna)
- 10. miejsce – PyeongChang 2018 (skocznia duża)
- Mistrzostwa Świata:
- 4. miejsce – Seefeld / Innsbruck 2019 (skocznia duża)
- 12. miejsce – Oberstdorf 2021 (skocznia normalna)
- 14. miejsce – Seefeld / Innsbruck 2019 (skocznia normalna)
- 34. miejsce – Oberstdorf 2021 (skocznia duża)
- Mistrzostwa Świata w lotach:
- 5. miejsce – Planica 2020
- 13. miejsce – Vikersund 2022
- 16. miejsce – Oberstdorf 2018
- Mistrzostwa Świata Juniorów:
- 3. miejsce – Rasnov 2016
- 30. miejsce – Ałmaty 2015
- 40. miejsce – Val di Fiemme / Predazzo 2014
- Puchar Świata (klasyfikacja generalna):
- 1. miejsce – sezon 2018/2019 (Kryształowa Kula)
- 1. miejsce – sezon 2021/2022 (Kryształowa Kula)
- 3. miejsce – sezon 2019/2020
- 4. miejsce – sezon 2020/2021
- 24. miejsce – sezon 2017/2018
- 42. miejsce – sezon 2015/2016
- Puchar Świata w lotach (klasyfikacja generalna):
- 1. miejsce – sezon 2018/2019 (Mała Kryształowa Kula)
- 2. miejsce – sezon 2020/2021
- 4. miejsce – sezon 2019/2020
- 9. miejsce – sezon 2021/2022
- 17. miejsce – sezon 2017/2018
- 38. miejsce – sezon 2015/2016
- Turniej Czterech Skoczni (TCS):
- 1. miejsce – 67. TCS 2018/2019
- 1. miejsce – 70. TCS 2021/2022
- 4. miejsce – 68. TCS 2019/2020
- 6. miejsce – 69. TCS 2020/2021
- 22. miejsce – 66. TCS 2017/2018
- 43. miejsce – 65. TCS 2016/2017
- Turniej Raw Air (RA):
- 1. miejsce – 3. edycja / 2019
- 2. miejsce – 4. edycja / 2020
- 3. miejsce – 5. edycja / 2022
- 11. miejsce – 2. edycja / 2018
- 39. miejsce – 1. edycja / 2017
- Turniej Willingen Five (W5) / Willingen Six:
- 1. miejsce – 2. edycja / 2019
- 6. miejsce – 3. edycja / 2020
- 7. miejsce – 4. edycja / 2021
- Turniej Planica 7 (P7):
- 1. miejsce – 2. edycja / 2019
- 2. miejsce – 3. edycja / 2021
- 6. miejsce – 1. edycja / 2018
- 9. miejsce – 4. edycja / 2022
- Turniej Titisee-Neustadt Five (TN5):
- 1. miejsce – 1. edycja / 2020
- Puchar Świata (konkursowe podia, chronologicznie):
- (1) 3. miejsce – Wisła 2018
- (2) 1. miejsce – Ruka 2018
- (3) 1. miejsce – Ruka 2018
- (4) 3. miejsce – Niżny Tagił 2018
- (5) 1. miejsce – Niżny Tagił 2018
- (6) 1. miejsce – Engelberg 2018
- (7) 1. miejsce – Oberstdorf 2018, TCS
- (8) 1. miejsce – Garmisch-Partenkirchen 2019, TCS
- (9) 1. miejsce – Innsbruck 2019, TCS
- (10) 1. miejsce – Bischofshofen 2019, TCS
- (11) 1. miejsce – Predazzo 2019
- (12) 3. miejsce – Sapporo 2019
- (13) 1. miejsce – Oberstdorf 2019, loty
- (14) 2. miejsce – Lahti 2019
- (15) 3. miejsce – Willingen 2019, W5
- (16) 1. miejsce – Willingen 2019, W5
- (17) 3. miejsce – Lillehammer 2019, RA
- (18) 1. miejsce – Trondheim 2019, RA
- (19) 2. miejsce – Vikersund 2019, RA loty
- (20) 2. miejsce – Planica 2019, P7 loty
- (21) 1. miejsce – Planica 2019, P7 loty
- (22) 3. miejsce – Niżny Tagił 2019
- (23) 1. miejsce – Klingenthal 2019
- (24) 1. miejsce – Engelberg 2019
- (25) 1. miejsce – Oberstdorf 2019, TCS
- (26) 3. miejsce – Titisee-Neustadt 2020, TN5
- (27) 2. miejsce – Titisee-Neustadt 2020, TN5
- (28) 3. miejsce – Sapporo 2020
- (29) 2. miejsce – Tauplitz, loty 2020
- (30) 1. miejsce – Zakopane 2021
- (31) 1. miejsce – Rasnov 2021
- (32) 1. miejsce – Planica 2021
- (33) 2. miejsce – Planica 2021, P7 loty
- (34) 2. miejsce – Planica 2021, P7 loty
- (35) 2. miejsce – Niżny Tagił 2021
- (36) 1. miejsce – Ruka 2021
- (37) 1. miejsce – Klingenthal 2021
- (38) 2. miejsce – Engelberg 2021
- (39) 1. miejsce – Engelberg 2021
- (40) 1. miejsce – Oberstdorf 2021, TCS
- (41) 1. miejsce – Garmisch-Partenkirchen 2022, TCS
- (42) 1. miejsce – Bischofshofen 2022, TCS
- (43) 1. miejsce – Willingen 2022
- (44) 1. miejsce – Lahti 2022
- (45) 2. miejsce – Lillehammer 2022, RA
- Letnie Grand Prix (klasyfikacja generalna):
- 4. miejsce – 2019
- 7. miejsce – 2018
- 8. miejsce – 2021
- 14. miejsce – 2016
- 15. miejsce – 2017
- 15. miejsce – 2022
- Letnie Grand Prix (konkursowe podia, chronologicznie):
- (1) 2. miejsce – Hakuba 2017
- (2) 1. miejsce – Hakuba 2018
- (3) 1. miejsce – Hakuba 2018
- (4) 1. miejsce – Hakuba 2019
- (5) 1. miejsce – Hakuba 2019
- (6) 2. miejsce – Hinzenbach 2021
- (7) 1. miejsce – Klingenthal 2021
- (8) 2. miejsce – Klingenthal 2022
- Puchar Kontynentalny (klasyfikacja generalna):
- 105. miejsce – sezon 2014/2015
- FIS Cup (klasyfikacja generalna):
- 41. miejsce – sezon 2013/2014
- FIS Cup (konkursowe podia, chronologicznie):
- (1) 1. miejsce – Rasnov 2013
Największe osiągnięcia drużynowe:
- Mistrzostwa Świata:
- 3. miejsce – Seefeld / Innsbruck 2019 (skocznia duża)
- Mistrzostwa Świata Juniorów:
- 3. miejsce – Rasnov 2016
- Puchar Świata (konkursowe podia, chronologicznie):
- (1) 3. miejsce – Ruka 2017
- (2) 3. miejsce – Lahti 2019
- (3) 2. miejsce – Oslo 2019
- (4) 3. miejsce – Klingenthal 2019
- (5) 2. miejsce – Planica 2021
- (6) 2. miejsce – Bischofshofen 2022
- (7) 3. miejsce – Zakopane 2022