Indywidualne medalistki na normalnej skoczni:

rok – miejsce 1. miejsce (złoto) 2. miejsce (srebro) 3. miejsce (brąz)
2021 – Zakopane      
2020 – Oberwiesenthal Marita Kramer AUT Thea Minyan Bjoerseth NOR Lara Malsiner ITA
2019 – Lahti Anna Shpyneva RUS Lidiia Iakovleva RUS Lara Malsiner ITA
2018 – Kandersteg Nika Kriznar SLO Ema Klinec SLO Anna Odine Stroem NOR
2017 – Park City Manuela Malsiner ITA Ema Klinec SLO Nika Kriznar SLO
2016 – Rasnov Chiara Hoelzl AUT Katharina Althaus GER Sofia Tikhonova RUS
2015 – Ałmaty Sofia Tikhonova RUS Elisabeth Raudaschl AUT Chiara Hoelzl AUT
2014 – Predazzo Sara Takanashi JPN Coline Mattel FRA Maren Lundby NOR
2013 – Liberec Sara Takanashi JPN Evelyn Insam ITA Katja Pozun SLO
2012 – Erzurum Sara Takanashi JPN Sarah Hendrickson USA Carina Vogt GER
2011 – Otepää Coline Mattel FRA Spela Rogelj SLO Yuki Ito JPN
2010 – Hinterzarten Elena Runggaldier ITA Coline Mattel FRA Sarah Hendrickson USA
2009 – Štrbské Pleso Magdalena Schnurr GER Anna Haefele GER Coline Mattel FRA
2008 – Zakopane Jacqueline Seifriedsberger AUT Elena Runggaldier ITA Katja Pozun SLO
2007 – Tarvisio / Planica Lisa Demetz ITA Katie Willis CAN Maja Vtic SLO
2006 – Kranj Juliane Seyfarth GER Atsuko Tanaka CAN Elena Runggaldier ITA
2004 – Stryn Anette Sagen NOR Ulrike Graessler GER Lindsey Van USA
1998 – Sankt Moritz Heli Pomell FIN Eva Ganster AUT Michaela Schmidt GER

 

Drużynowe medalistki na normalnej skoczni:

rok – miejsce 1. miejsce (złoto) 2. miejsce (srebro) 3. miejsce (brąz)
2021 – Zakopane      
2020 – Oberwiesenthal Austria Słowenia Niemcy
2019 – Lahti Rosja Niemcy Austria
2018 – Kandersteg Słowenia Rosja Francja
2017 – Park City Niemcy Słowenia Austria
2016 – Rasnov nie zaplanowano
2015 – Ałmaty Niemcy Rosja Japonia
2014 – Predazzo Japonia Słowenia Francja
2013 – Liberec Słowenia Francja Niemcy
2012 – Erzurum Japonia Niemcy Słowenia
2011 – Otepää konkurs odwołany
2004 – Stryn Norwegia Stany Zjednoczone

 

Drużynowi medaliści w konkursie drużyn mieszanych:

rok – miejsce 1. miejsce (złoto) 2. miejsce (srebro) 3. miejsce (brąz)
2021 – Zakopane      
2020 – Oberwiesenthal Austria Norwegia Słowenia
2019 – Lahti Rosja Norwegia Niemcy
2018 – Kandersteg Norwegia Niemcy Austria
2017 – Park City Słowenia Niemcy Japonia
2016 – Rasnov Słowenia Austria Niemcy

 

Dodaj komentarz