StochTandeFreitag Oberstdorf2018 fot.JuliaPiatkowska - Mistrzostwa Świata w lotach narciarskich
Podium MŚ w lotach 2018 (od lewej: K.Stoch, D.A.Tande, R.Freitag)

 

Medaliści indywidualni:

rok – miejsce 1. miejsce (złoto) 2. miejsce (srebro) 3. miejsce (brąz)
2020 – Planica      
2018 – Oberstdorf Daniel Andre Tande NOR Kamil Stoch POL Richard Freitag GER
2016 – Tauplitz Peter Prevc SLO Kenneth Gangnes NOR Stefan Kraft AUT
2014 – Harrachov Severin Freund GER Anders Bardal NOR Peter Prevc SLO
2012 – Vikersund Robert Kranjec SLO Rune Velta NOR Martin Koch AUT
2010 – Planica Simon Ammann SUI Gregor Schlierenzauer AUT Anders Jacobsen NOR
2008 – Oberstdorf Gregor Schlierenzauer AUT Martin Koch AUT Janne Ahonen FIN
2006 – Tauplitz Roar Ljoekelsoey NOR Andreas Widhoelzl AUT Thomas Morgenstern AUT
2004 – Planica Roar Ljoekelsoey NOR Janne Ahonen FIN Tami Kiuru FIN
2002 – Harrachov Sven Hannawald GER Martin Schmitt GER Matti Hautamaeki FIN
2000 – Vikersund Sven Hannawald GER Andreas Widhoelzl AUT Janne Ahonen FIN
1998 – Oberstdorf Kazuyoshi Funaki JPN Sven Hannawald GER Dieter Thoma GER
1996 – Tauplitz Andreas Goldberger AUT Janne Ahonen FIN Urban Franc SLO
1994 – Planica Jaroslav Sakala CZE Espen Bredesen NOR Roberto Cecon ITA
1992 – Harrachov Noriaki Kasai JPN Andreas Goldberger AUT Roberto Cecon ITA
1990 – Vikersund Dieter Thoma GER Matti Nykaenen FIN Jens Weissflog GER
1988 – Oberstdorf Ole Gunnar Fidjestoel NOR Primoz Ulaga YUG Matti Nykaenen FIN
1986 – Tauplitz Andreas Felder AUT Franz Neulaendtner AUT Matti Nykaenen FIN
1985 – Planica Matti Nykaenen FIN Jens Weissflog GER Pavel Ploc CSV
1983 – Harrachov Klaus Ostwald GER Pavel Ploc CSV Matti Nykaenen FIN
1981 – Oberstdorf Jari Puikkonen FIN Armin Kogler AUT Tom Levorstad NOR
1979 – Planica Armin Kogler AUT Axel Zitzmann GER Piotr Fijas POL
1977 – Vikersund Walter Steiner SUI Anton Innauer AUT Henry Glass AUT
1975 – Tauplitz Karel Kodejska CSV Rainer Schmidt GER Karl Schnabl AUT
1973 – Oberstdorf Hans-Georg Aschenbach GER Walter Steiner Karel Kodejska CSV
1972 – Planica Walter Steiner SUI Heinz Wosipiwo GER Jiri Raska CSV

 

Medaliści drużynowi:

rok – miejsce 1. miejsce (złoto) 2. miejsce (srebro) 3. miejsce (brąz)
2020 – Planica      
2018 – Oberstdorf Norwegia Słowenia Polska
2016 – Tauplitz Norwegia Niemcy Austria
2014 – Harrachov konkurs odwołany
2012 – Vikersund Austria Niemcy Słowenia
2010 – Planica Austria Norwegia Finlandia
2008 – Oberstdorf Austria Finlandia Norwegia
2006 – Tauplitz Norwegia Finlandia Niemcy
2004 – Planica Norwegia Finlandia Austria