Letni Puchar Kontynentalny 2015

 

Terminarz:

Data (dzień)
Miejsce
Skocznia
Zawody
Zwycięzca
04.07.2015 r. (sobota)
Kranj (Słowenia) >>>
HS-109
indywidualne
D. Kubacki
05.07.2015 r. (niedziela)
Kranj (Słowenia) >>>
HS-109
indywidualne
D. Kubacki
08.08.2015 r. (sobota)
Wisła (Polska) >>>
HS-134
indywidualne
J.O. Bjoereng
09.08.2015 r. (niedziela)
Wisła (Polska) >>>
HS-134
indywidualne
K. Murańka
22.08.2015 r. (sobota)
Kuopio (Finlandia) >>>
HS-127
indywidualne
F. Altenburger
23.08.2015 r. (niedziela)
Kuopio (Finlandia) >>>
HS-127
indywidualne
A. Pograjc
28.08.2015 r. (piątek)
Frenstat (Czechy) >>>
HS-106
indywidualne
K. Murańka
29.08.2015 r. (sobota)
Frenstat (Czechy) >>>
HS-106
indywidualne
C. Aigner
12.09.2015 r. (sobota)
Stams (Austria) >>>
HS-115
indywidualne
D.A. Tande
13.09.2015 r. (niedziela)
Stams (Austria) >>>
HS-115
indywidualne
D.A. Tande
19.09.2015 r. (sobota)
Oslo (Norwegia) >>>
HS-106
indywidualne
H.E. Granerud
20.09.2015 r. (niedziela)
Oslo (Norwegia) >>>
HS-106
indywidualne
D.A. Tande
03.10.2015 r. (sobota)
Klingenthal (Niemcy) >>
HS-140
indywidualne
D.A. Tande
04.10.2015 r. (niedziela)
Klingenthal (Niemcy) >>
HS-140
indywidualne
D. Prevc
 

Aktualna indywidualna klasyfikacja generalna:

 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Daniel-Andre Tande
NOR
505
 
2
Dawid Kubacki
POL
446
-59
3
Maciej Kot
POL
404
-101
4
Anze Lanisek
SLO
335
-170
5
Stefan Hula
POL
325
-180
6
Florian Altenburger
AUT
321
-184
7
Klemens Murańka
POL
312
-193
8
Przemysław Kantyka
POL
283
-222
9
Andraz Pograjc
SLO
280
-225
10
Andreas Stjernen
NOR
277
-228
11
Rok Justin
SLO
271
-234
12
Jakub Janda
CZE
264
-241
13
Domen Prevc
SLO
241
-264
14
Miran Zupancic
SLO
234
-271
15
Clemens Aigner
AUT
227
-278
16
Sebastian Colloredo
ITA
217
-288
17
Markus Schiffner
AUT
209
-296
18
Halvor Egner Granerud
NOR
184
-321
19
Andreas Wank
GER
181
-324
20
Fredrik Bjerkeengen
NOR
180
-325
21
Cene Prevc
SLO
176
-329
22
Philipp Aschenwald
AUT
174
-331
23
Tim Fuchs
GER
165
-340
24
Tomas Vancura
CZE
163
-342
 
Joacim Oedegaard Bjoereng
NOR
163
-342
26
Danny Queck
GER
150
-355
27
Karl Geiger
GER
147
-358
28
Ernest Prislic
SLO
146
-359
29
Peter Prevc
SLO
140
-365
30
Michael Neumayer
GER
124
-381
31
Bartłomiej Kłusek
POL
122
-383
32
Krzysztof Leja
POL
116
-389
33
Elias Tollinger
AUT
108
-397
34
Stefan Huber
AUT
105
-400
 
Cestmir Kozisek
CZE
105
-400
 
Ronan Lamy Chappuis
FRA
105
-400
37
Daniel Wenig
GER
92
-413
38
Andrzej Stękała
POL
86
-419
39
Janni Reisenauer
AUT
85
-420
40
Krzysztof Biegun
POL
79
-426
41
Yukiya Sato
JPN
73
-432
42
Jurij Tepes
SLO
64
-441
43
Lukas Mueller
AUT
62
-443
 
Martin Hamann
GER
62
-443
45
Tilen Bartol
SLO
59
-446
46
Alex Insam
ITA
56
-449
47
Federico Cecon
ITA
55
-450
 
Jan Ziobro
POL
55
-450
49
Aleksander Zniszczoł
POL
54
-451
50
Vincent Descombes Sevoie
FRA
53
-452
51
Seou Choi
KOR
52
-453
 
Pius Paschke
GER
52
-453
53
Ville Larinto
FIN
50
-455
54
Roman Trofimov
RUS
48
-457
55
Gasper Bartol
SLO
47
-458
 
Lukas Hlava
CZE
47
-458
57
Alexey Romashov
RUS
46
-459
58
Viktor Polasek
CZE
42
-463
59
David Siegel
GER
37
-468
60
Marti Nomme
EST
36
-469
61
Andreas Schuler
SUI
35
-470
 
Espen Roee
NOR
35
-470
63
Jaka Hvala
SLO
33
-472
64
Lars Brodshaug Berger
NOR
32
-473
65
Tomaz Naglic
SLO
27
-478
66
Andreas Alamommo
FIN
26
-479
67
Kevin Bickner
USA
25
-480
68
Marius Lindvik
NOR
24
-481
69
Nejc Dezman
SLO
23
-482
 
Antonin Hajek
CZE
23
-482
71
Anze Semenic
SLO
22
-483
72
Adam Ruda
POL
21
-484
 
Killian Peier
SUI
21
-484
74
Joachim Hauer
NOR
20
-485
 
Grzegorz Miętus
POL
20
-485
76
Joshua Maurer
CAN
19
-486
 
Janne Korhonen
FIN
19
-486
 
Paul Winter
GER
19
-486
79
William Rhoads
USA
18
-487
80
Roberto Dellasega
ITA
17
-488
 
Markus Rupitsch
AUT
17
-488
82
Dominik Maylaender
GER
16
-489
83
Michael Dreher
GER
15
-490
84
Vladimir Zografski
BUL
14
-491
 
Tim Heinrich
GER
14
-491
 
Stanisław Biela
POL
14
-491
87
Sebastian Bradatsch
GER
13
-492
 
Masamitsu Ito
JPN
13
-492
89
Jonas Gropen Sogard
NOR
11
-494
 
Aleksandr Bazhenov
RUS
11
-494
91
Thomas Hofer
AUT
10
-495
 
Krzysztof Miętus
POL
10
-495
93
Frantisek Holik
CZE
9
-496
 
Andrea Morassi
ITA
9
-496
95
Antti Aalto
FIN
7
-498
 
Michael Glasder
USA
7
-498
 
Richard Haukedal
NOR
7
-498
98
Felix Hoffmann
GER
6
-499
 
Eduard Torok
ROU
6
-499
 
Tom Hilde
NOR
6
-499
101
Adrian Sell
GER
5
-500
 
Filip Sakala
CZE
5
-500
 
Robert Johansson
NOR
5
-500
 
Simon Greiderer
AUT
5
-500
 
Denis Kornilov
RUS
5
-500
 
Jonathan Siegel
GER
5
-500
107
Andrii Klymchuk
UKR
4
-501
 
Eetu Merilaeinen
FIN
4
-501
 
Lars Antonissen
NED
4
-501
 
Ossi-Pekka Valta
FIN
4
-501
111
Elias Vaenskae
FIN
3
-502
 
Andraz Modic
SLO
3
-502
113
Dawid Jarząbek
POL
2
-503
 
Sigurd Nymoen Soeberg
NOR
2
-503
115
Robert Kranjec
SLO
1
-504
 
Tobias Birchler
SUI
1
-504

 

Klasyfikacja narodów:

 
reprezentacja
punkty
strata
1
Polska
2349
 
2
Słowenia
2102
-247
3
Norwegia
1451
-898
4
Austria
1315
-1034
5
Niemcy
1103
-1246
6
Czechy
658
-1691
7
Włochy
354
-1995
8
Francja
158
-2191
9
Finlandia
113
-2236
10
Rosja
110
-2239
11
Szwajcaria
97
-2252
12
Japonia
86
-2263
13
Korea Południowa
52
-2297
14
Stany Zjednoczone
50
-2299
15
Estonia
36
-2313
16
Kanada
19
-2330
17
Bułgaria
14
-2335
18
Rumunia
6
-2343
19
Ukraina
4
-2345
 
Holandia
4
-2345

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
Instagram