Letni Puchar Kontynentalny 2016

 

Terminarz:

Data (dzień)
Miejsce
Skocznia
Zawody
Zwycięzca
01.07.2016 r. (piątek)
Kranj (Słowenia) >
HS-109
ind.
P. Prevc
02.07.2016 r. (sobota)
Kranj (Słowenia) >
HS-109
ind.
P. Prevc
20.08.2016 r. (sobota)
Kuopio (Finlandia) >
HS-127
ind.
J. Maeaettae
21.08.2016 r. (niedziela)
Kuopio (Finlandia) >
HS-127
ind.
J.M. Riiber
26.08.2016 r. (piątek)
Frenstat (Czechy) >
HS-106
ind.
L. Hlava
27.08.2016 r. (sobota)
Frenstat (Czechy) >
HS-106
ind.
A. Zniszczoł
10.09.2016 r. (sobota)
Lillehammer (Norwegia) >
HS-138
ind.
J.O. Bjoereng
11.09.2016 r. (niedziela)
Lillehammer (Norwegia) >
HS-138
ind.
M. Eisenbichler
17.09.2016 r. (sobota)
Stams (Austria) >
HS-115
ind.
M. Eisenbichler
18.09.2016 r. (niedziela)
Stams (Austria) >
HS-115
ind.
M. Eisenbichler
24.09.2016 r. (sobota)
Wisła (Polska) >
HS-134
ind.
D. Bresadola
25.09.2016. r. (niedziela)
Wisła (Polska) >
HS-134
ind.
M. Eisenbichler
30.09.2016 r. (piątek)
Klingenthal (Niemcy) >
HS-140
ind.
M. Eisenbichler
01.10.2016 r. (sobota)
Klingenthal (Niemcy) >
HS-140
ind.
J. Tepes
 

Aktualna klasyfikacja generalna:

 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Markus Eisenbichler
GER
618
 
2
Jan Ziobro
POL
438
-180
3
Rok Justin
SLO
430
-188
4
Davide Bresadola
ITA
353
-265
5
Aleksander Zniszczoł
POL
337
-281
6
Joacim Oedegaard Bjoereng
NOR
331
-287
7
Sebastian Colloredo
ITA
325
-293
8
Alex Insam
ITA
305
-313
9
Halvor Egner Granerud
NOR
291
-327
10
Tilen Bartol
SLO
280
-338
11
Domen Prevc
SLO
266
-352
12
Mackenzie Boyd-Clowes
CAN
258
-360
13
Clemens Aigner
AUT
235
-383
14
Robert Johansson
NOR
222
-396
15
Maximilian Steiner
AUT
204
-414
16
Peter Prevc
SLO
200
-418
17
Bartłomiej Kłusek
POL
199
-419
18
Lukas Hlava
CZE
198
-420
19
Jakub Janda
CZE
172
-446
20
Tom Hilde
NOR
142
-476
21
Robert Kranjec
SLO
140
-478
 
Jurij Tepes
SLO
140
-478
23
Daniel Huber
AUT
138
-480
24
Martin Hamann
GER
136
-482
25
Yuken Iwasa
JPN
130
-488
 
Stephan Leyhe
GER
130
-488
27
Krzysztof Miętus
POL
125
-493
28
Jarkko Maeaettae
FIN
124
-494
29
Stefan Kraft
AUT
120
-498
30
Jarl Magnus Riiber
NOR
116
-502
31
Miran Zupancic
SLO
108
-510
32
Andraz Pograjc
SLO
107
-511
 
Ernest Prislic
SLO
107
-511
34
Thomas Hofer
AUT
98
-520
35
Stefan Huber
AUT
97
-521
36
Viktor Polasek
CZE
96
-522
37
Jaka Hvala
SLO
89
-529
38
Matjaz Pungertar
SLO
88
-530
39
Elias Tollinger
AUT
87
-531
 
William Rhoads
USA
87
-531
41
Kevin Bickner
USA
83
-535
42
Aljaz Osterc
SLO
82
-536
43
Pius Paschke
GER
80
-538
 
Fredrik Bjerkeengen
NOR
80
-538
 
Constantin Schmid
GER
80
-538
46
Andreas Alamommo
FIN
76
-542
47
Andreas Kofler
AUT
66
-552
 
Tim Fuchs
GER
66
-552
49
Vojtech Stursa
CZE
65
-553
50
Clemens Leitner
AUT
60
-558
51
Przemysław Kantyka
POL
59
-559
52
Janni Reisenauer
AUT
58
-560
 
Manuel Fettner
AUT
58
-560
 
Philipp Aschenwald
AUT
58
-560
55
Karl Geiger
GER
56
-562
56
Alexey Romashov
RUS
54
-564
57
Tomaz Naglic
SLO
53
-565
58
Danny Queck
GER
50
-568
 
Killian Peier
SUI
50
-568
 
Florian Altenburger
AUT
50
-568
61
Bor Pavlovcic
SLO
47
-571
62
Are Sumstad
NOR
40
-578
63
Eetu Nousiainen
FIN
37
-581
64
Tomas Vancura
CZE
36
-582
 
Vincent Descombes Sevoie
FRA
36
-582
 
Jan Matura
CZE
36
-582
67
Michael Glasder
USA
35
-583
68
Marat Zhaparov
KAZ
33
-585
69
Julian Hahn
GER
29
-589
 
Marinus Kraus
GER
29
-589
71
Lauri Asikainen
FIN
27
-591
72
Masamitsu Ito
JPN
26
-592
73
Felix Hoffmann
GER
24
-594
 
Stanisław Biela
POL
24
-594
75
Simon Greiderer
AUT
23
-595
76
Simon Ammann
SUI
22
-596
77
Bartosz Czyż
POL
20
-598
78
Richard Haukedal
NOR
16
-602
 
Ulrich Wohlgenannt
AUT
16
-602
80
Tobias Birchler
SUI
15
-603
 
Sebastian Bradatsch
GER
15
-603
82
Ziga Jelar
SLO
14
-604
83
Anze Lanisek
SLO
12
-606
 
Paweł Wąsek
POL
12
-606
 
Andrzej Stękała
POL
12
-606
86
Niko Kytoesaho
FIN
10
-608
 
Jesper Oedegaard
NOR
10
-608
88
Gabriel Karlen
SUI
9
-609
 
Joshua Maurer
CAN
9
-609
90
Dominik Maylaender
GER
8
-610
 
Jan Kus
SLO
8
-610
 
Vitaliy Kalinichenko
UKR
8
-610
93
Johannes Schubert
GER
7
-611
94
Casey Larson
USA
5
-613
95
Cedrik Weigel
GER
4
-614
96
Keiichi Sato
JPN
3
-615
 
Marius Lindvik
NOR
3
-615
 
Cestmir Kozisek
CZE
3
-615
99
Adrian Sell
GER
2
-616
 
Andraz Modic
SLO
2
-616
 
Federico Cecon
ITA
2
-616
 
Mikhail Maksimochkin
RUS
2
-616
103
Andreas Schuler
SUI
1
-617
 
Frantisek Holik
CZE
1
-617
 
Paul Winter
GER
1
-617
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
Instagram