Skocznia normalna indywidualnie (medaliści):
data | miejsce, skocznia | 1. miejsce | 2. miejsce | 3. miejsce |
28.10.2021 | Zakopane, HS-105 | Piotr Żyła | Klemens Murańka | Dawid Kubacki Tomasz Pilch |
17.10.2020 | Szczyrk, HS-104 | Dawid Kubacki | Andrzej Stękała | Klemens Murańka |
12.10.2019 | Szczyrk, HS-104 | Piotr Żyła | Kamil Stoch | Stefan Hula |
2018 | zawodów nie rozegrano | |||
2017 | zawodów nie rozegrano | |||
2016 | zawodów nie rozegrano | |||
09.10.2015 | Szczyrk, HS-106 | Dawid Kubacki | Maciej Kot | Andrzej Stękała |
11.10.2014 | Szczyrk, HS-106 | Piotr Żyła | Kamil Stoch | Bartłomiej Kłusek |
01.09.2013 | Szczyrk, HS-106 | Dawid Kubacki | Krzysztof Biegun Klemens Murańka |
– |
2012 | zawodów nie rozegrano | |||
18.09.2011 | Zakopane, HS-94 | zawody odwołane | ||
24.07.2010 | Szczyrk, HS-106 | Adam Małysz | Kamil Stoch | Stefan Hula |
10.10.2009 | Zakopane, HS-94 | Adam Małysz | Łukasz Rutkowski | Kamil Stoch |
2008 | zawodów nie rozegrano | |||
14.10.2007 | Zakopane, HS-94 | Adam Małysz | Kamil Stoch | Klemens Murańka |
15.10.2006 | Zakopane, HS-94 | Adam Małysz | Stefan Hula | Kamil Stoch |
16.10.2005 | Zakopane, HS-94 | Adam Małysz | Marcin Bachleda | Robert Mateja |
10.10.2004 | Zakopane, HS-94 | Adam Małysz | Robert Mateja | Mateusz Rutkowski |
21.09.2003 | Zakopane, K-85 | Adam Małysz | Robert Mateja | Krystian Długopolski |
26.09.2002 | Zakopane, K-85 | Marcin Bachleda | Wojciech Skupień | Tomasz Pochwała |
16.09.2001 | Zakopane, K-85 | Adam Małysz | Wojciech Skupień | Robert Mateja |
15.10.2000 | Zakopane, K-85 | Robert Mateja | Wojciech Skupień | Adam Małysz |
10.10.1999 | Zakopane, K-85 | Adam Małysz Robert Mateja |
– | Łukasz Kruczek |
11.10.1998 | Zakopane, K-85 | Krystian Długopolski | Robert Mateja | Łukasz Kruczek |
12.10.1997 | Zakopane, K-85 | Adam Małysz | Krystian Długopolski | Wojciech Skupień |
13.10.1996 | Zakopane, K-85 | Adam Małysz | Wojciech Skupień | Łukasz Kruczek Robert Mateja |
Skocznia duża indywidualnie (medaliści):
data | miejsce, skocznia | 1. miejsce | 2. miejsce | 3. miejsce |
2020 | zawodów nie rozegrano | |||
2019 | zawodów nie rozegrano | |||
27.10.2018 | Zakopane, HS-140 | Dawid Kubacki | Piotr Żyła | Kamil Stoch |
2017 | zawodów nie rozegrano | |||
08.10.2016 | Wisła, HS-134 | Maciej Kot | Kamil Stoch | Klemens Murańka |
18.07.2015 | Wisła, HS-134 | Dawid Kubacki | Klemens Murańka | Maciej Kot |
19.07.2014 | Wisła, HS-134 | Kamil Stoch | Piotr Żyła | Jakub Wolny |
08.09.2013 | Zakopane, HS-134 | Jan Ziobro | Maciej Kot | Dawid Kubacki |
02.09.2012 | Wisła, HS-134 | Maciej Kot | Krzysztof Biegun | Kamil Stoch |
17.09.2011 | Zakopane, HS-134 | Kamil Stoch | Krzysztof Miętus | Piotr Żyła |
25.07.2010 | Wisła, HS-134 | Adam Małysz | Kamil Stoch | Maciej Kot |
11.10.2009 | Zakopane, HS-134 | Adam Małysz | Łukasz Rutkowski | Grzegorz Miętus |
27.09.2008 | Wisła, HS-134 | Adam Małysz | Łukasz Rutkowski | Marcin Bachleda |
13.10.2007 | Zakopane, HS-134 | Adam Małysz | Marcin Bachleda | Kamil Stoch |
14.10.2006 | Zakopane, HS-134 | Adam Małysz | Stefan Hula | Wojciech Skupień |
15.10.2005 | Zakopane, HS-134 | Adam Małysz | Marcin Bachleda | Robert Mateja |
09.10.2004 | Zakopane, HS-134 | Adam Małysz | Robert Mateja | Krystian Długopolski |
Skocznia normalna drużynowo (medaliści):
data | miejsce, skocznia | 1. miejsce | 2. miejsce | 3. miejsce |
18.10.2020 | Szczyrk, HS-104 | WSS Wisła I Piotr Żyła Kacper Juroszek Paweł Wąsek Aleksander Zniszczoł |
AZS Zakopane I Mateusz Gruszka Stanisław Ciszek Andrzej Stękała Maciej Kot |
TS Wisła Zakopane I Klemens Murańka Dawid Jarząbek Jan Rzadkosz Dawid Kubacki |
12.10.2019 | Szczyrk, HS-104 | AZS Zakopane I Mateusz Gruszka Krzysztof Leja Andrzej Stękała Maciej Kot |
WSS Wisła II Artur Kukuła Bartosz Czyż Szymon Jojko Tomasz Pilch |
TS Wisła Zakopane I Klemens Murańka Dawid Jarząbek Adam Niżnik Dawid Kubacki |
10.10.2015 | Szczyrk, HS-106 | AZS Zakopane Maciej Kot Krzysztof Leja Andrzej Stękała Andrzej Zapotoczny |
TS Wisła Zakopane Andrzej Gąsienica Dawid Jarząbek Klemens Murańka Dawid Kubacki |
WSS Wisła Tomasz Byrt Artur Kukuła Aleksander Zniszczoł Piotr Żyła |
23.07.2010 | Szczyrk, HS-106 | AZS Zakopane Andrzej Zapotoczny Krzysztof Miętus Maciej Kot Kamil Stoch |
Wisła Ustronianka Aleksander Zniszczoł Tomasz Byrt Piotr Żyła Adam Małysz |
TS Wisła Zakopane Klemens Murańka Marcin Bachleda Łukasz Rutkowski Dawid Kubacki |
Skocznia duża drużynowo (medaliści):
data | miejsce, skocznia | 1. miejsce | 2. miejsce | 3. miejsce |
09.10.2016 | Wisła, HS-134 | AZS Zakopane Maciej Kot Krzysztof Leja Krzysztof Miętus Andrzej Stękała |
WSS Wisła Tomasz Pilch Paweł Wąsek Aleksander Zniszczoł Piotr Żyła |
LKS Klimczok Bystra Przemysław Kantyka Bartłomiej Kłusek Piotr Kudzia Jakub Wolny |
20.07.2014 | Wisła, HS-134 | AZS Zakopane Grzegorz Miętus Krzysztof Miętus Andrzej Zapotoczny Maciej Kot |
TS Wisła Zakopane Andrzej Gąsienica Dawid Jarząbek Klemens Murańka Dawid Kubacki |
WKS Zakopane Marcin Budz Stefan Hula Jan Ziobro Kamil Stoch |
28.09.2008 | Wisła, HS-134 | TS Wisła Zakopane Wojciech Skupień Klemens Murańka Marcin Bachleda Łukasz Rutkowski |
Wisła Ustronianka Paweł Słowiok Rafał Śliż Piotr Żyła Adam Małysz |
Start Krokiew Zakopane Jakub Kot Wojciech Gąsienica-Kotelnicki Kamil Kowal Maciej Kot |