Terminarz:
data (dzień) | miejsce | skocznia | zawody | zwyciężczyni |
07.12.2019 (sobota) | Lillehammer (Norwegia) | HS-140 | indywidualne | M. Lundby (NOR) |
08.12.2019 (niedziela) | Lillehammer (Norwegia) | HS-140 | indywidualne | M. Lundby (NOR) |
14.12.2019 (sobota) | Klingenthal (Niemcy) | HS-140 | indywidualne | C. Hoelzl (AUT) |
11.01.2020 (sobota) | Sapporo (Japonia) | HS-137 | indywidualne | M. Kramer (AUT) |
12.01.2020 (niedziela) | Sapporo (Japonia) | HS-137 | indywidualne | E. Pinkelnig (AUT) |
17.01.2020 (piątek) | Zao (Japonia) | HS-102 | indywidualne | E. Pinkelnig (AUT) |
18.01.2020 (sobota) | Zao (Japonia) | HS-102 | drużynowe | Austria |
19.01.2020 (niedziela) | Zao (Japonia) | HS-102 | indywidualne | E. Pinkelnig (AUT) |
25.01.2020 (sobota) | Rasnov (Rumunia) | HS-97 | indywidualne | C. Hoelzl (AUT) |
26.01.2020 (niedziela) | Rasnov (Rumunia) | HS-97 | indywidualne | M. Lundby (NOR) |
01.02.2020 (sobota) | Oberstdorf (Niemcy) | HS-137 | indywidualne | C. Hoelzl (AUT) |
02.02.2020 (niedziela) | Oberstdorf (Niemcy) | HS-137 | indywidualne | C. Hoelzl (AUT) |
08.02.2020 (sobota) | Hinzenbach (Austria) | HS-90 | indywidualne | C. Hoelzl (AUT) |
09.02.2020 (niedziela) | Hinzenbach (Austria) | HS-90 | indywidualne | C. Hoelzl (AUT) |
22.02.2020 (sobota) | Ljubno (Słowenia) | HS-94 | drużynowe | Austria |
23.02.2020 (niedziela) | Ljubno (Słowenia) | HS-94 | indywidualne | M. Lundby (NOR) |
08.03.2020 (niedziela) | Oslo (Norwegia) |
HS-134 | ind. (RA*) odwołane |
– |
09.03.2020 (poniedziałek) | Lillehammer (Norwegia) | HS-140 | ind. (RA) | S. Takanashi (JPN) |
10.03.2020 (wtorek) | Lillehammer (Norwegia) | HS-140 | ind. (RA) | M. Lundby (NOR) |
12.03.2020 (czwartek) | Trondheim (Norwegia) | HS-138 | ind. (RA) odwołane |
– |
14.03.2020 (sobota) | Niżny Tagił (Rosja) | HS-97 | ind. (BB*) odwołane |
– |
15.03.2020 (sobota) | Niżny Tagił (Rosja) | HS-97 | ind. (BB) odwołane |
– |
21.03.2020 (sobota) | Czajkowski (Rosja) | HS-102 | ind. (BB) odwołane |
– |
22.03.2020 (niedziela) | Czajkowski (Rosja) | HS-140 | ind. (BB) odwołane |
– |
RA – Raw Air
BB – Russian Tour Blue Bird
Indywidualna klasyfikacja generalna:
zawodniczka | rocznik | kraj | punkty | strata | startów | |
1 | Maren Lundby KRYSZTAŁOWA KULA |
1994 | NOR | 1220 | 16 | |
2 | Chiara Hoelzl | 1997 | AUT | 1155 | -65 | 16 |
3 | Eva Pinkelnig | 1988 | AUT | 1029 | -191 | 16 |
4 | Sara Takanashi | 1996 | JPN | 785 | -435 | 16 |
5 | Katharina Althaus | 1996 | GER | 617 | -603 | 16 |
6 | Daniela Iraschko-Stolz | 1983 | AUT | 506 | -714 | 16 |
7 | Nika Kriznar | 2000 | SLO | 497 | -723 | 16 |
8 | Ema Klinec | 1998 | SLO | 496 | -724 | 16 |
9 | Marita Kramer | 2001 | AUT | 475 | -745 | 12 |
10 | Silje Opseth | 1999 | NOR | 472 | -748 | 16 |
11 | Juliane Seyfarth | 1990 | GER | 414 | -806 | 16 |
12 | Yuki Ito | 1994 | JPN | 380 | -840 | 16 |
13 | Nozomi Maruyama | 1998 | JPN | 355 | -865 | 16 |
14 | Jacqueline Seifriedsberger | 1991 | AUT | 321 | -899 | 16 |
15 | Lara Malsiner | 2000 | ITA | 315 | -905 | 15 |
16 | Sofia Tikhonova | 1998 | RUS | 242 | -978 | 16 |
17 | Anna Odine Stroem | 1998 | NOR | 237 | -983 | 16 |
18 | Yuka Seto | 1997 | JPN | 183 | -1037 | 16 |
19 | Irina Avvakumova | 1991 | RUS | 176 | -1044 | 15 |
20 | Luisa Goerlich | 1998 | GER | 165 | -1055 | 16 |
21 | Lisa Eder | 2001 | AUT | 154 | -1066 | 12 |
22 | Spela Rogelj | 1994 | SLO | 150 | -1070 | 16 |
23 | Lidiia Iakovleva | 2001 | RUS | 147 | -1073 | 11 |
24 | Svenja Wuerth | 1993 | GER | 115 | -1105 | 15 |
25 | Julia Clair | 1994 | FRA | 108 | -1112 | 14 |
26 | Selina Freitag | 2001 | GER | 103 | -1117 | 14 |
27 | Katra Komar | 2001 | SLO | 95 | -1125 | 14 |
28 | Kinga Rajda | 2000 | POL | 93 | -1127 | 10 |
29 | Agnes Reisch | 1999 | GER | 75 | -1145 | 13 |
30 | Daniela Haralambie | 1997 | ROU | 58 | -1162 | 11 |
31 | Ursa Bogataj | 1995 | SLO | 53 | -1167 | 3 |
32 | Josephine Pagnier | 2002 | FRA | 48 | -1172 | 8 |
33 | Anna Shpyneva | 2002 | RUS | 41 | -1179 | 9 |
34 | Elena Runggaldier | 1990 | ITA | 30 | -1190 | 12 |
34 | Kaori Iwabuchi | 1993 | JPN | 30 | -1190 | 7 |
36 | Irma Makhinia | 2002 | RUS | 28 | -1192 | 6 |
37 | Oceane Avocat Gros | 1997 | FRA | 22 | -1198 | 10 |
38 | Xueyao Li | 1995 | CHN | 21 | -1199 | 9 |
39 | Jerneja Brecl | 2001 | SLO | 19 | -1201 | 10 |
40 | Sophie Sorschag | 1998 | AUT | 17 | -1203 | 2 |
41 | Julia Kykkaenen | 1994 | FIN | 14 | -1206 | 14 |
42 | Virag Voros | 1999 | HUN | 12 | -1208 | 9 |
43 | Thea Minyan Bjoerseth | 2003 | NOR | 8 | -1212 | 3 |
44 | Ksenia Kablukova | 2002 | RUS | 7 | -1213 | 5 |
44 | Stepanka Ptackova | 1998 | CZE | 7 | -1213 | 4 |
46 | Lucile Morat | 2001 | FRA | 5 | -1215 | 8 |
47 | Susanna Forsstroem | 1994 | FIN | 3 | -1217 | 8 |
47 | Yuka Kobayashi | 1995 | JPN | 3 | -1217 | 3 |
47 | Astrid Norstedt | 2001 | SWE | 3 | -1217 | 2 |
50 | Maja Vtic | 1988 | SLO | 2 | -1218 | 2 |
51 | Manuela Malsiner | 1997 | ITA | 1 | -1219 | 8 |
51 | Guy-Lim Park | 1999 | KOR | 1 | -1219 | 7 |
Klasyfikacja generalna Pucharu Narodów:
reprezentacja | kraj | punkty | strata | |
1 | Austria | AUT | 4457 | |
2 | Norwegia | NOR | 2537 | -1920 |
3 | Japonia | JPN | 2086 | -2371 |
4 | Niemcy | GER | 1889 | -2568 |
5 | Słowenia | SLO | 1862 | -2595 |
6 | Rosja | RUS | 1091 | -3366 |
7 | Włochy | ITA | 596 | -3861 |
8 | Francja | FRA | 183 | -4274 |
9 | Polska | POL | 143 | -4314 |
10 | Czechy | CZE | 107 | -4350 |
11 | Finlandia | FIN | 67 | -4390 |
12 | Rumunia | ROU | 58 | -4399 |
13 | Chiny | CHN | 21 | -4436 |
14 | Węgry | HUN | 12 | -4445 |
15 | Szwecja | SWE | 3 | -4454 |
16 | Korea Południowa | KOR | 1 | -4456 |