Puchar Świata kobiet (sezon 2019/2020)

Terminarz:

data (dzień) miejsce skocznia zawody zwyciężczyni
07.12.2019 (sobota) Lillehammer (Norwegia) > HS-140 ind. M. Lundby (NOR)
08.12.2019 (niedziela) Lillehammer (Norwegia) > HS-140 ind. M. Lundby (NOR)
14.12.2019 (sobota) Klingenthal (Niemcy) > HS-140 ind.  C. Hoelzl (AUT)
11.01.2020 (sobota) Sapporo (Japonia) HS-137 ind.  
12.01.2020 (niedziela) Sapporo (Japonia) HS-137 ind.  
17.01.2020 (piątek) Zao (Japonia) HS-102 ind.  
18.01.2020 (sobota) Zao (Japonia) HS-102 druż.  
19.01.2020 (niedziela) Zao (Japonia) HS-102 ind.  
25.01.2020 (sobota) Rasnov (Rumunia) HS-97 ind.  
26.01.2020 (niedziela) Rasnov (Rumunia) HS-97 ind.  
01.02.2020 (sobota) Oberstdorf (Niemcy) HS-137 ind.  
02.02.2020 (niedziela) Oberstdorf (Niemcy) HS-137 ind.  
08.02.2020 (sobota) Hinzenbach (Austria) HS-90 ind.  
09.02.2020 (niedziela) Hinzenbach (Austria) HS-90 ind.  
22.02.2020 (sobota) Ljubno (Słowenia) HS-94 druż.  
23.02.2020 (niedziela) Ljubno (Słowenia) HS-94 ind.  
08.03.2020 (niedziela) Oslo (Norwegia) HS-134 ind. (RA)  
10.03.2020 (wtorek) Lillehammer (Norwegia) HS-140 ind. (RA)  
12.03.2020 (czwartek) Trondheim (Norwegia) HS-138 ind. (RA)  
14.03.2020 (sobota) Niżny Tagił (Rosja) HS-97 ind. (BB)  
15.03.2020 (sobota) Niżny Tagił (Rosja) HS-97 ind. (BB)  
21.03.2020 (sobota) Czajkowski (Rosja) HS-102 ind. (BB)  
22.03.2020 (niedziela) Czajkowski (Rosja) HS-140 ind. (BB)  

 

Indywidualna klasyfikacja generalna Pucharu Świata Pań:

  zawodniczka kraj punkty straty
1 Maren Lundby NOR 245  
2 Chiara Hoelzl AUT 240 -5
3 Ema Klinec SLO 180 -65
4 Eva Pinkelnig AUT 149 -96
5 Katharina Althaus GER 140 -105
6 Sara Takanashi JPN 139 -106
7 Yuki Ito JPN 104 -141
8 Nika Kriznar SLO 82 -163
9 Silje Opseth NOR 76 -169
10 Marita Kramer AUT 71 -174
11 Jacqueline Seifriedsberger AUT 68 -177
12 Daniela Iraschko-Stolz AUT 64 -181
13 Juliane Seyfarth GER 62 -183
14 Ursa Bogataj SLO 53 -192
15 Yuka Seto JPN 48 -197
15 Anna Odine Stroem NOR 48 -197
17 Agnes Reisch GER 47 -198
18 Irina Avvakumova RUS 36 -209
19 Anna Shpyneva RUS 33 -212
20 Nozomi Maruyama JPN 31 -214
21 Luisa Goerlich GER 30 -215
22 Spela Rogelj SLO 29 -216
23 Sofia Tikhonova RUS 26 -219
24 Svenja Wuerth GER 25 -220
25 Julia Clair FRA 24 -221
26 Jerneja Brecl SLO 17 -228
26 Lisa Eder AUT 17 -228
28 Lara Malsiner ITA 16 -229
29 Selina Freitag GER 12 -233
30 Katra Komar SLO 10 -235
31 Daniela Haralambie ROU 8 -237
32 Julia Kykkaenen FIN 7 -238
32 Josephine Pagnier FRA 7 -238
34 Xueyao Li CHN 6 -239
35 Susanna Forsstroem FIN 3 -242
35 Kaori Iwabuchi JPN 3 -242
37 Maja Vtic SLO 2 -243
38 Elena Runggaldier ITA 1 -244

 

Klasyfikacja generalna Pucharu Narodów Pań:

  reprezentacja punkty straty
1 Austria 609  
2 Słowenia 373 -236
3 Norwegia 369 -240
4 Japonia 325 -284
5 Niemcy 316 -293
6 Rosja 95 -514
7 Francja 31 -578
8 Włochy 17 -592
9 Finlandia 10 -599
10 Rumunia 8 -601
11 Chiny 6 -603

 

Facebook
Facebook
Instagram