Przed nami kolejny tydzień pełny emocji związanych ze skokami narciarskimi. Nordyckie tournee trwa – skoczkowie będą rywalizować w Kuopio i Trondheim, a w Oslo spotkają się ze skoczkiniami. Zapraszamy do naszego typera.
Do wygrania będzie autograf amerykańskiej skoczkini – Mistrzyni Świata z Predazzo – Sary Hendrickson.
Tym razem do wytypowania macie podia trzech indywidualnych konkursów mężczyzn (Kuopio, Trondheim, Oslo) oraz jednego konkursu indywidualnego kobiet (Oslo). Wystarczy, że w komentarzach pod tym artykułem napiszecie:
- typy na podium indywidualnego konkursu mężczyzn w Kuopio (wtorek – do czasu rozpoczęcia konkursu) – 0,5 pkt za poprawne wytypowanie zawodnika, jeśli poprawna będzie również lokata – będzie to 1 punkt;
- które miejsce zajmie w indywidualnym konkursie mężczyzn w Kuopio najlepszy reprezentant Polski i kto nim będzie (wtorek – do czasu rozpoczęcia konkursu) – 1 punkt;
- typy na podium indywidualnego konkursu mężczyzn w Trondheim (piątek – do czasu rozpoczęcia konkursu) – 0,5 pkt za poprawne wytypowanie zawodnika, jeśli poprawna będzie również lokata – będzie to 1 punkt;
- które miejsce zajmie w indywidualnym konkursie w Trondheim najlepszy reprezentant Polski i kto nim będzie (piątek – do czasu rozpoczęcia konkursu) – 1 punkt;
- typy na podium indywidualnego konkursu mężczyzn w Oslo (niedziela – do czasu rozpoczęcia konkursu) – 0,5 pkt za poprawne wytypowanie zawodnika, jeśli poprawna będzie również lokata – będzie to 1 punkt;
- które miejsce zajmie w indywidualnym konkursie w Oslo najlepszy reprezentant Polski i kto nim będzie (niedziela – do czasu rozpoczęcia konkursu) – 1 punkt;
- typy na podium indywidualnego konkursu kobiet w Oslo (niedziela – do czasu rozpoczęcia konkursu) – 0,5 pkt za poprawne wytypowanie zawodnika, jeśli poprawna będzie również lokata – będzie to 1 punkt;
Prosimy o dopisywanie w komentarzach, którego konkursu skoków dotyczy typowanie, a także (osoby, które już typowały) o podpisywanie się w taki sposób, jak dotychczas (ten sam nick).
Tym razem zdobyć można aż 22 punkty. Zwycięży osoba, która uzbiera ich najwięcej.
Programy zawodów (Trondheim i Oslo wkrótce):
- PŚ mężczyzn Kuopio
- PŚ mężczyzn Trondheim
- PŚ kobiet i mężczyzn Oslo
Dodajmy, że jest prowadzona także klasyfikacja typerów dla całego sezonu – dostępna TUTAJ.
Podajemy także wyniki ostatniego typera (etap XI – Falun, Lahti, Rasnov). Zwyciężczynią etapu jest użytkowniczka Agnieszka K. Marysia3 otrzyma nagrodę pocieszenia.
Najlepsi typerzy etapu XI:
Użytkownik | Pkt | |
1 | Agnieszka K | 9,5 |
Marysia3 | 9,5 | |
3 | Izabela | 8 |
4 | Martaa | 7,5 |
5 | Mary | 7 |
6 | Paulina G. | 6,5 |
Metłuż | 6,5 | |
hubert | 6,5 | |
9 | magdaj | 6 |
Aga | 6 | |
Natalia13245 | 6 | |
12 | Góralka | 5,5 |
Damian | 5,5 | |
Malwina | 5,5 | |
15 | Angelika072398 | 5 |
16 | korus | 4,5 |
17 | Luiza | 4 |
18 | aneta90dg | 3,5 |
19 | BORO | 3 |
20 | Ania92 | 2,5 |
21 | Aneta | 1,5 |
22 | środa panowie | 1 |
Alicja | 1 | |
24 | Paula | 0,5 |
Angelaa | 0,5 |
Przepraszamy za problemy z tym etapem typowania, mieliśmy pewne problemy techniczne, wyniki etapu XI zostały ponownie policzone, zachęcamy do powtórnego dodawania typowań do etapu XII.
SkokiPolska
Niedziela skoki Panowie:
1. Kamil Stoch
2. Severin Freud
3. Anders Bardal
Niedzielny konkurs Oslo:
1 Kamil Stoch-najlepszy Polak
2 Severin Freund
3 Anders Bardal
Konkurs niedzielny panów w Oslo:
1. Kamil Stoch-najlepszy polak
2. Severin Freund
3. Anders Bardal
Oslo, niedziela
1. Stoch, najlepszy Polak
2. Freund
3. Schlierenzauer
PŚ w Oslo (niedziela)
1. Anders Bardal
2. Severin Freund
3. Kamil Stoch – najlepszy Polak
Niedziela
1. Freud
2. Bardal
3. Kasai
Stoch naj Polak 4
Konkurs niedzielny mężczyzn:
1.Anders Bradal
2.Severin Freund
3.Gregor Schlirenzauer
Najlepszy z Polaków-Kamil Stoch miejsce 4 : )
1. Kamil Stoch
2. Severin Freund
3. Noriaki Kasai
Niedziela
1. Stoch
2. Freund
3. Bardal
1.Stoch
2.Freund
3.Bardal
Konkurs w Oslo:
1.Severin Freund
2.Anders Bardal
3.Kamil Stoch – najlepszy Polak
Konkurs w Oslo :
1.Bardal
2.Freund
3.Schlierenzauer
Konkurs indywidualny mężczyzn Oslo (niedziela):
1.Kamil Stoch – najlepszy Polak
2.Gregor Schlierenzauer
3.Severin Freund
Nidziela Oslo:
1.Anders Bardal
2.Severin Freund
3.Kamil Stoch – najlepszy Polak
Konkurs indywidualny mężczyzn (niedziela):
1. Severin Freund
2. Anders Bardal
3. Gregor Schlierenzauer
4. Kamil Stoch – najlepszy Polak
Konkurs indywidualny mężczyzn Oslo (niedziela):
1. Anders Bardal
2. Severin Freund
3. Noriaki Kasai
5. Kamil Stoch – najlepszy Polak
Niedziela:
1. Bardal
2. Freud
3. Stoch
Nidziela Oslo:
1.Severin Freund
2.Gregor Schlierenzauer
3.Anders Bardal
4.Kamil Stoch- naj Polak
Niedziela:
1.Bardal
2.Kasai
3.Freund
7.Stoch
Konkurs sobotni pań:
1. Sara Takanashi
2. Yuki Ito
3. Gyda Enger
Sobota kobiet:
1. Sara Takanashi
2. Gyda Enger
3. Ito Yuki
Konkurs pań w Oslo (sobota)
1. Sara Takanashi
2. Yuki Ito
3. Gyda Enger
Sobota panie
1takanashi
2ito
3enger
Konkurs pań w Oslo (sobota)
1. Sara Takanashi
2. Yuki Ito
3. Gyda Enger
Konkurs indywidualny kobiet (Oslo, sobota) :
1. Sara Takanashi
2. Yuki Ito
3. Maja Vtic
Oslo, panie, sobota
1. Takanashi
2. Ito
3. Enger
Konkurs indywidualny kobiet (Oslo, sobota) :
1. Sara Takanashi
2. Yuki Ito
3. Gyda Enger
Sobota panie:
1. Sara Takanashi
2. Yuki Ito
2. Irina Avvakumova
konkurs Piątek 07.03.2014
1. Kamil Stoch
2. Severin Freud
3. Anders Bardal
najlepszy polak Kamil Stoch
Piątek
1. Stoch naj Polak
2. Freud
3. Bardal
Konkurs mężczyzn(piątek):
1.Kamil Stoch
2.Anders Bardal
3.Severin Freund
Trondheim:
1. Stoch, najlepszy Polak
2. Bardal
3. Freund
piątek konkurs:
1. Anders Bardal
2. Severin Freud
3. Gregor Śchlierenzauer
Njlepszy Polak Kamil Stoch 4 miejsce
Piątek
1.Freund
2.Stoch
3.Bardal
Piątek
1.Freund
2.Stoch
3.Diethart
konkurs piatek: 1.Kamil Stoch 2.Severin Freund 3.Peter Prevc
Konkurs piątkowy:
1. Kamil Stoch-najlepszy polak
2. Severin Freund
3. Anders Bardal
Konkurs indywidualny mężczyzn (piątek) :
1. Kamil Stoch – najlepszy Polak
2. Severin Freund
3. Peter Prevc
Piątek panowie
1.Kamil Stoch-najlepszy Polak
2.Severin Freund
3.Peter Prevc
Piatek panowie
1. severin freud
2 kamil stoch naj Polak
3 anders bardal
Konkurs indywidualny mężczyzn (piątek) :
1. Severin Freund
2. Kamil Stoch – najlepszy Polak
3. Peter Prevc
piątek:
1.Kamil Stoch- naj Polak
2.Severin Freund
3.Anders Bardal
Piątek
1. Stoch najlepszy Polak
2. Freund
3. Bardal
ej kurcze czemu nic nie było o tym napisane?wytypowałam w poniedziałek i co?
Informowaliśmy o powtórnym typowaniu – także w tym artykule.
nie każdy wchodzi i czyta każdy artykuł….jakoś to przeżyje.Pozdrawiam…..
Konkurs indywidualny wtorek :
1. Kamil Stoch najlepszy Polak.
2. Stefan Kraft
3. Peter Prevc
Panowie indywidualny wtorek :
1. Kamil Stoch najlepszy Polak.
2. Stefan Kraft
3. Peter Prevc
Konkurs mężczyzn (wtorek):
1.Kamil Stoch
2.Severin Freund
3.Peter Prevc
Wtorek:
1.Stoch
2.Kraft
3.Schlierenzauer
Wtorek, Kuopio
1. Stoch, najlepszy Polak
2. Freund
3. Kraft
Środa
1. Stefan Kraft
2. Kamil Stoch
3. Noriaki Kasai
PŚ w Kuopio
1. Kamil Stoch – najlepszy Polak
2. Severin Freund
3. Stefan Kraft
Konkurs w Kuopio we wtorek panów:
1. Kamil Stoch-najlepszy polak
2. Peter Prevc
3. Severin Freund
Konkurs Wtorku
1. Stoch
2.Prevc
3.Freund
Konkurs indywidualny mężczyzn Kuopio ( wtorek ):
1. Kamil Stoch – najlepszu Polak
2. Severin Freund
3. Peter Prevc
WTOREK:
1.Stoch
2.Koivuranta
3.Bardal
Wtorek panowie
1.kamil stoch naj polak
2. Freud
3. schlierenzauer
Panowie wtorek:
1. Kamil Stoch najlepszy Polak
2. Severin Freud
3. Noriaki Kasai
Konkurs indywidualny mężczyzn (wtorek, Kuoipio):
1.Kamil Stoch – najlepszy Polak
2.Severin Freund
3.Peter Prevc
Konkurs indywidualny (Kuopio)
1.Kamil Stoch – najlepszy Polak
2.Severin Freund
3.Peter Prevc