Terminarz Alpenkrone:

data miejsce (kraj) skocznia zawody zwycięzca
17.12.2021 r. (piątek) Ramsau (Austria) HS-98 (K-90) indywidualne
wyniki >>>
Marita Kramer AUT
26.02.2022 r. (sobota) Hinzenbach (Austria) HS-90 (K-85) indywidualne  
27.02.2022 r. (niedziela) Hinzenbach (Austria) HS-90 (K-85) indywidualne  

 

Indywidualna klasyfikacja generalna:

  zawodniczka rocznik kraj punkty strata starty
1 Marita Kramer 2001 AUT 261,0   1
2 Katharina Althaus 1996 GER 256,9 -4,1 1
3 Ursa Bogataj 1995 SLO 253,3 -7,7 1
4 Sara Takanashi 1996 JPN 251,3 -9,7 1
5 Ema Klinec 1998 SLO 240,5 -20,5 1
6 Nika Kriznar 2000 SLO 238,2 -22,8 1
6 Daniela Iraschko-Stolz 1983 AUT 238,2 -22,8 1
8 Eva Pinkelnig 1988 AUT 227,3 -33,7 1
9 Thea Minyan Bjoerseth 2003 NOR 225,2 -35,8 1
10 Yuka Seto 1997 JPN 224,3 -36,7 1
11 Lisa Eder 2001 AUT 224,1 -36,9 1
12 Lara Malsiner 2000 ITA 223,0 -38 1
13 Jacqueline Seifriedsberger 1991 AUT 218,8 -42,2 1
14 Silje Opseth 1999 NOR 215,8 -45,2 1
15 Frida Westman 2001 SWE 215,0 -46 1
16 Irina Avvakumova 1991 RUS 208,9 -52,1 1
17 Spela Rogelj 1994 SLO 207,0 -54 1
18 Selina Freitag 2001 GER 204,6 -56,4 1
19 Pauline Hessler 1998 GER 200,1 -60,9 1
20 Daniela Haralambie 1997 ROU 200,0 -61 1
21 Anna Odine Stroem 1998 NOR 197,5 -63,5 1
22 Abigail Strate 2001 CAN 197,1 -63,9 1
23 Sofia Tikhonova 1998 RUS 194,0 -67 1
24 Josephine Pagnier 2002 FRA 192,0 -69 1
25 Irma Makhinia 2002 RUS 189,0 -72 1
26 Juliane Seyfarth 1990 GER 185,9 -75,1 1
27 Karolina Indrackova 1997 CZE 182,4 -78,6 1
28 Kaori Iwabuchi 1993 JPN 181,8 -79,2 1
29 Julia Kykkaenen 1994 FIN 175,2 -85,8 1
30 Bing Dong 1996 CHN 169,7 -91,3 1
31 Anna Shpyneva 2002 RUS 93,2 -167,8 1
32 Anna Rupprecht 1996 GER 92,5 -168,5 1
33 Klara Ulrichova 2004 CZE 90,2 -170,8 1
34 Xueyao Li 1995 CHN 90,0 -171 1
35 Chiara Kreuzer 1997 AUT 82,4 -178,6 1
36 Qingyue Peng 2005 CHN 81,8 -179,2 1
37 Alexandria Loutitt 2004 CAN 81,1 -179,9 1
38 Yuki Ito 1994 JPN 80,5 -180,5 1
39 Aleksandra Kustova 1998 RUS 80,0 -181 1
40 Kristina Prokopieva 2000 RUS 79,4 -181,6 1