Skocznia normalna indywidualnie (medaliści):

data miejsce, skocznia 1. miejsce 2. miejsce 3. miejsce
09.07.2021 Zakopane, HS-105      
17.10.2020 Szczyrk, HS-104 Dawid Kubacki Andrzej Stękała Klemens Murańka
12.10.2019 Szczyrk, HS-104 Piotr Żyła Kamil Stoch Stefan Hula
2018 zawodów nie rozegrano
2017 zawodów nie rozegrano
2016 zawodów nie rozegrano
09.10.2015 Szczyrk, HS-106 Dawid Kubacki Maciej Kot Andrzej Stękała
11.10.2014 Szczyrk, HS-106 Piotr Żyła Kamil Stoch Bartłomiej Kłusek
01.09.2013 Szczyrk, HS-106 Dawid Kubacki Krzysztof Biegun
Klemens Murańka
2012 zawodów nie rozegrano
18.09.2011 Zakopane, HS-94 zawody odwołane
24.07.2010 Szczyrk, HS-106 Adam Małysz Kamil Stoch Stefan Hula
10.10.2009 Zakopane, HS-94 Adam Małysz Łukasz Rutkowski Kamil Stoch
2008 zawodów nie rozegrano
14.10.2007 Zakopane, HS-94 Adam Małysz Kamil Stoch Klemens Murańka
15.10.2006 Zakopane, HS-94 Adam Małysz Stefan Hula Kamil Stoch
16.10.2005 Zakopane, HS-94 Adam Małysz Marcin Bachleda Robert Mateja
10.10.2004 Zakopane, HS-94 Adam Małysz Robert Mateja Mateusz Rutkowski
21.09.2003 Zakopane, K-85 Adam Małysz Robert Mateja Krystian Długopolski
26.09.2002 Zakopane, K-85 Marcin Bachleda Wojciech Skupień Tomasz Pochwała
16.09.2001 Zakopane, K-85 Adam Małysz Wojciech Skupień Robert Mateja
15.10.2000 Zakopane, K-85 Robert Mateja Wojciech Skupień Adam Małysz
10.10.1999 Zakopane, K-85 Adam Małysz
Robert Mateja
Łukasz Kruczek
11.10.1998 Zakopane, K-85 Krystian Długopolski Robert Mateja Łukasz Kruczek
12.10.1997 Zakopane, K-85 Adam Małysz Krystian Długopolski Wojciech Skupień
13.10.1996 Zakopane, K-85 Adam Małysz Wojciech Skupień Łukasz Kruczek
Robert Mateja

 

Skocznia duża indywidualnie (medaliści):

data miejsce, skocznia 1. miejsce 2. miejsce 3. miejsce
2020 zawodów nie rozegrano
2019 zawodów nie rozegrano
27.10.2018 Zakopane, HS-140 Dawid Kubacki Piotr Żyła Kamil Stoch
2017 zawodów nie rozegrano
08.10.2016 Wisła, HS-134 Maciej Kot Kamil Stoch Klemens Murańka
18.07.2015 Wisła, HS-134 Dawid Kubacki Klemens Murańka Maciej Kot
19.07.2014 Wisła, HS-134 Kamil Stoch Piotr Żyła Jakub Wolny
08.09.2013 Zakopane, HS-134 Jan Ziobro Maciej Kot Dawid Kubacki
02.09.2012 Wisła, HS-134 Maciej Kot Krzysztof Biegun Kamil Stoch
17.09.2011 Zakopane, HS-134 Kamil Stoch Krzysztof Miętus Piotr Żyła
25.07.2010 Wisła, HS-134 Adam Małysz Kamil Stoch Maciej Kot
11.10.2009 Zakopane, HS-134 Adam Małysz Łukasz Rutkowski Grzegorz Miętus
27.09.2008 Wisła, HS-134 Adam Małysz Łukasz Rutkowski Marcin Bachleda
13.10.2007 Zakopane, HS-134 Adam Małysz Marcin Bachleda Kamil Stoch
14.10.2006 Zakopane, HS-134 Adam Małysz Stefan Hula Wojciech Skupień
15.10.2005 Zakopane, HS-134 Adam Małysz Marcin Bachleda Robert Mateja
09.10.2004 Zakopane, HS-134 Adam Małysz Robert Mateja Krystian Długopolski

 

Skocznia normalna drużynowo (medaliści):

data miejsce, skocznia 1. miejsce 2. miejsce 3. miejsce
18.10.2020 Szczyrk, HS-104 WSS Wisła I
Piotr Żyła
Kacper Juroszek
Paweł Wąsek
Aleksander Zniszczoł
AZS Zakopane I
Mateusz Gruszka
Stanisław Ciszek
Andrzej Stękała
Maciej Kot
TS Wisła Zakopane I
Klemens Murańka
Dawid Jarząbek
Jan Rzadkosz
Dawid Kubacki
12.10.2019 Szczyrk, HS-104 AZS Zakopane I
Mateusz Gruszka
Krzysztof Leja
Andrzej Stękała
Maciej Kot
WSS Wisła II
Artur Kukuła
Bartosz Czyż
Szymon Jojko
Tomasz Pilch
TS Wisła Zakopane I
Klemens Murańka
Dawid Jarząbek
Adam Niżnik
Dawid Kubacki
10.10.2015 Szczyrk, HS-106 AZS Zakopane
Maciej Kot
Krzysztof Leja
Andrzej Stękała
Andrzej Zapotoczny
TS Wisła Zakopane
Andrzej Gąsienica
Dawid Jarząbek
Klemens Murańka
Dawid Kubacki
WSS Wisła
Tomasz Byrt
Artur Kukuła
Aleksander Zniszczoł
Piotr Żyła
23.07.2010 Szczyrk, HS-106 AZS Zakopane
Andrzej Zapotoczny
Krzysztof Miętus
Maciej Kot
Kamil Stoch
Wisła Ustronianka
Aleksander Zniszczoł
Tomasz Byrt
Piotr Żyła
Adam Małysz
TS Wisła Zakopane
Klemens Murańka
Marcin Bachleda
Łukasz Rutkowski
Dawid Kubacki

 

Skocznia duża drużynowo (medaliści):

data miejsce, skocznia 1. miejsce 2. miejsce 3. miejsce
09.10.2016 Wisła, HS-134 AZS Zakopane
Maciej Kot
Krzysztof Leja
Krzysztof Miętus
Andrzej Stękała
WSS Wisła
Tomasz Pilch
Paweł Wąsek
Aleksander Zniszczoł
Piotr Żyła
LKS Klimczok Bystra
Przemysław Kantyka
Bartłomiej Kłusek
Piotr Kudzia
Jakub Wolny
20.07.2014 Wisła, HS-134 AZS Zakopane
Grzegorz Miętus
Krzysztof Miętus
Andrzej Zapotoczny
Maciej Kot
TS Wisła Zakopane
Andrzej Gąsienica
Dawid Jarząbek
Klemens Murańka
Dawid Kubacki
WKS Zakopane
Marcin Budz
Stefan Hula
Jan Ziobro
Kamil Stoch
28.09.2008 Wisła, HS-134 TS Wisła Zakopane
Wojciech Skupień
Klemens Murańka
Marcin Bachleda
Łukasz Rutkowski
Wisła Ustronianka
Paweł Słowiok
Rafał Śliż
Piotr Żyła
Adam Małysz
Start Krokiew Zakopane
Jakub Kot
Wojciech Gąsienica-Kotelnicki
Kamil Kowal
Maciej Kot