Terminarz turnieju:

 data miejsce (kraj) skocznia zawody zwycięzca
26.03.2021 (piątek) Planica (Słowenia) HS-240 (K-200) indywidualne
(1. seria)
wyniki >
 Karl Geiger GER
28.03.2021 (sobota)
za 27.03.2021 (niedziela)
Planica (Słowenia) HS-240 (K-200) drużynowe
(1. seria)
wyniki >
 Halvor E. Granerud NOR
(najwyższa nota)
28.03.2021 (niedziela) Planica (Słowenia) HS-240 (K-200) indywidualne
wyniki >
 Karl Geiger GER

 

Indywidualna klasyfikacja turnieju:

  zawodnik rocznik kraj punkty strata startów
1 Karl Geiger 1993 GER 902,2   3
2 Ryoyu Kobayashi 1996 JPN 894,6 -7,6 3
3 Markus Eisenbichler 1991 GER 880,9 -21,3 3
4 Domen Prevc 1999 SLO 878,4 -23,8 3
5 Bor Pavlovcic 1998 SLO 876,9 -25,3 3
6 Daniel Huber 1993 AUT 871,7 -30,5 3
7 Yukiya Sato 1995 JPN 859,3 -42,9 3
8 Robert Johansson 1990 NOR 848,8 -53,4 3
9 Michael Hayboeck 1991 AUT 829 -73,2 3
10 Halvor Egner Granerud 1996 NOR 827,5 -74,7 3
11 Piotr Żyła 1987 POL 827,2 -75 3
12 Pius Paschke 1990 GER 826,5 -75,7 3
13 Johann Andre Forfang 1995 NOR 823 -79,2 3
14 Ziga Jelar 1997 SLO 800,4 -101,8 3
15 Mikhail Nazarov 1994 RUS 781,9 -120,3 3
16 Andrzej Stękała 1995 POL 780,6 -121,6 3
17 Dawid Kubacki 1990 POL 778,6 -123,6 3
17 Stefan Kraft 1993 AUT 778,6 -123,6 3
19 Jakub Wolny 1995 POL 770,1 -132,1 3
20 Peter Prevc 1992 SLO 758,3 -143,9 3
21 Gregor Deschwanden 1991 SUI 745,7 -156,5 3
22 Constantin Schmid 1999 GER 729,3 -172,9 3
23 Anze Lanisek 1996 SLO 608,9 -293,3 2
24 Severin Freund 1988 GER 570 -332,2 2
25 Kamil Stoch 1987 POL 568,2 -334 2
26 Keiichi Sato 1997 JPN 567,6 -334,6 2
27 Philipp Aschenwald 1995 AUT 565,2 -337 2
28 Martin Hamann 1997 GER 548,5 -353,7 2
29 Klemens Murańka 1994 POL 494,3 -407,9 2
30 Naoki Nakamura 1996 JPN 406,3 -495,9 2
31 Evgeniy Klimov 1994 RUS 388,8 -513,4 2
32 Markus Schiffner 1992 AUT 373,4 -528,8 2
33 Junshiro Kobayashi 1991 JPN 373 -529,2 2
34 Jarkko Maatta 1994 FIN 370,8 -531,4 2
35 Marius Lindvik 1998 NOR 346,2 -556 2
36 Simon Ammann 1981 SUI 342,2 -560 2
37 Denis Kornilov 1986 RUS 338,3 -563,9 2
38 Roman Sergeevich Trofimov 1989 RUS 324,6 -577,6 2
39 Antti Aalto 1995 FIN 323,7 -578,5 2
40 Niko Kytosaho 1999 FIN 319,2 -583 2
41 Sandro Hauswirth 2000 SUI 317,7 -584,5 2
42 Eetu Nousiainen 1997 FIN 315,2 -587 2
43 Dominik Peter 2001 SUI 287,4 -614,8 2
44 Anze Semenic 1993 SLO 198,3 -703,9 1
45 Lovro Kos 1999 SLO 196,5 -705,7 1
46 Cene Prevc 1996 SLO 195,7 -706,5 1
47 Artti Aigro 1999 EST 195,4 -706,8 1
48 Timi Zajc 2000 SLO 185,1 -717,1 1
49 Ulrich Wohlgenannt 1994 AUT 178,8 -723,4 1
50 Mackenzie Boyd-Clowes 1991 CAN 174,1 -728,1 1
51 Vladimir Zografski 1993 BUL 172,1 -730,1 1
52 Tilen Bartol 1997 SLO 171,3 -730,9 1
53 Decker Dean 2000 USA 160,1 -742,1 1
54 Yuken Iwasa 1999 JPN 159 -743,2 1
55 Matthew Soukup 1997 CAN 154,3 -747,9 1
56 Zak Mogel 2001 SLO 153,8 -748,4 1
57 Mathis Contamine 2001 FRA 152,7 -749,5 1
58 Rok Justin 1993 SLO 148,2 -754 1
59 Kevin Maltsev 2000 EST 147,5 -754,7 1
60 Cestmir Kozisek 1991 CZE 146,3 -755,9 1
61 Jan Hoerl 1998 AUT 141,7 -760,5 1
62 Benjamin Oestvold 2001 NOR 137,9 -764,3 1
63 Valentin Foubert 2002 FRA 136,5 -765,7 1
64 Sabirzhan Muminov 1994 KAZ 130,4 -771,8 1
65 Tjas Grilc 2001 SLO 125,6 -776,6 1
66 Casey Larson 1998 USA 119,9 -782,3 1