Terminarz:

 data miejsce (kraj) skocznia zawody zwycięzca
12.12.2020 (sobota) Lillehammer (Norwegia) HS-140 (K-123) indywidualne
odwołane >
 –
13.12.2020 (niedziela) Lillehammer (Norwegia) HS-140 (K-123) indywidualne
odwołane >
 –
18.12.2020 (piątek) Ruka (Finlandia) HS-142 (K-120) indywidualne
wyniki >
 Stefan Rainer AUT
19.12.2020 (sobota) Ruka (Finlandia) HS-142 (K-120) indywidualne
wyniki >
 Jan Hoerl AUT
20.12.2020 (niedziela) Ruka (Finlandia) HS-142 (K-120) indywidualne
wyniki >
 Stefan Rainer AUT
27.12.2020 (niedziela) Engelberg (Szwajcaria) HS-140 (K-125) indywidualne
wyniki >
 Jakub Wolny POL
28.12.2020 (poniedziałek) Engelberg (Szwajcaria) HS-140 (K-125) indywidualne
wyniki >
 Maximilian Steiner AUT
09.01.2021 (sobota) Planica (Słowenia) HS-138 (K-125) indywidualne
odwołane >
 –
10.01.2021 (niedziela) Planica (Słowenia) HS-138 (K-125) indywidualne
odwołane >
 –
16.01.2021 (sobota) Innsbruck (Austria)
za Bischofshofen
HS-128 (K-120) indywidualne  
17.01.2021 (niedziela) Innsbruck (Austria)
za Bischofshofen
HS-128 (K-120) indywidualne  
23.01.2021 (sobota) Garmisch-Partenkirchen (Niemcy) HS-142 (K-125) indywidualne
odwołane >
 –
24.01.2021 (niedziela) Garmisch-Partenkirchen (Niemcy) HS-142 (K-125) indywidualne
odwołane >
 –
27.01.2021 (środa) Zhangjiakou (Chiny) HS-106 (K-95) indywidualne
odwołane >
 –
28.01.2021 (czwartek) Zhangjiakou (Chiny) HS-106 (K-95) indywidualne
odwołane >
 –
30.01.2021 (sobota) Sapporo (Japonia) HS-137 (K-123) indywidualne
odwołane >
 –
31.01.2021 (niedziela) Sapporo (Japonia) HS-137 (K-123) indywidualne
odwołane >
 –
05.02.2021 (piątek) Willingen (Niemcy)
za Ga-Pa z 23.01
HS-147 (K-130) indywidualne

 
06.02.2021 (sobota) Willingen (Niemcy)
za Ga-Pa z 24.01
HS-147 (K-130) indywidualne

 
06.02.2021 (sobota) Willingen (Niemcy) HS-147 (K-130) indywidualne  
07.02.2021 (niedziela) Willingen (Niemcy) HS-147 (K-130) indywidualne  
13.02.2021 (sobota) Iron Mountain (USA) HS-133 (K-120) indywidualne
odwołane >
 
14.02.2021 (niedziela) Iron Mountain (USA) HS-133 (K-120) indywidualne
odwołane >
 
20.02.2021 (sobota) Brotterode (Niemcy) HS-117 (K-105) indywidualne  
21.02.2021 (niedziela) Brotterode (Niemcy) HS-117 (K-105) indywidualne  
06.03.2021 (sobota) Rena (Norwegia) HS-139 (K-124) indywidualne  
07.03.2021 (niedziela) Rena (Norwegia) HS-139 (K-124) indywidualne  
13.03.2021 (sobota) Zakopane (Polska) HS-140 (K-125) indywidualne  
14.03.2021 (niedziela) Zakopane (Polska) HS-140 (K-125) indywidualne  
20.03.2021 (sobota) Niżny Tagił (Rosja) HS-134 (K-120) indywidualne  
21.03.2021 (niedziela) Niżny Tagił (Rosja) HS-134 (K-120) indywidualne  

 

Indywidualna klasyfikacja generalna:

  zawodnik rocznik kraj punkty strata starty
1 Stefan Rainer 1999 AUT 284   5
2 Jan Hoerl 1998 AUT 260 -24 3
3 Jakub Wolny 1995 POL 259 -25 5
4 Clemens Leitner 1998 AUT 206 -78 5
5 Paweł Wąsek 1999 POL 162 -122 5
6 Tilen Bartol 1997 SLO 160 -124 2
7 Lovro Kos 1999 SLO 149 -135 5
8 Maximilian Steiner 1996 AUT 145 -139 2
9 Bendik Jakobsen Heggli 2001 NOR 135 -149 5
10 Maciej Kot 1991 POL 124 -160 3
10 Sondre Ringen 1996 NOR 124 -160 5
10 Eetu Nousiainen 1997 FIN 124 -160 4
13 Daniel Tschofenig 2002 AUT 114 -170 5
14 Gregor Schlierenzauer 1990 AUT 105 -179 2
15 Richard Freitag 1991 GER 104 -180 3
16 Manuel Fettner 1985 AUT 100 -184 2
17 Niklas Bachlinger 2001 AUT 95 -189 5
18 Tomasz Pilch 2000 POL 90 -194 5
19 Robin Pedersen 1996 NOR 81 -203 5
20 Anders Haare 1999 NOR 80 -204 3
21 Denis Kornilov 1986 RUS 60 -224 5
22 Jernej Damjan 1983 SLO 49 -235 2
23 Jarkko Maatta 1994 FIN 48 -236 4
24 Andreas Granerud Buskum 1996 NOR 47 -237 4
24 Moritz Baer 1997 GER 47 -237 3
26 Rok Masle 2004 SLO 42 -242 2
27 Stefan Hula 1986 POL 34 -250 3
28 Timon-Pascal Kahofer 1999 AUT 28 -256 2
29 Kilian Maerkl 2000 GER 27 -257 3
30 Luca Roth 2000 GER 25 -259 3
31 Philipp Raimund 2000 GER 24 -260 4
31 Jan Bombek 2001 SLO 24 -260 2
31 Andreas Schuler 1995 SUI 24 -260 2
34 Adrian Sell 1998 GER 22 -262 3
35 Rok Justin 1993 SLO 21 -263 2
36 Valentin Foubert 2002 FRA 20 -264 3
37 Arttu Pohjola 2001 FIN 17 -267 2
38 Vitaliy Kalinichenko 1993 UKR 15 -269 1
39 Maksim Kolobov 2002 RUS 14 -270 2
40 Alessandro Batby 2001 FRA 13 -271 1
40 Andrew Urlaub 2001 USA 13 -271 3
42 Decker Dean 2000 USA 11 -273 1
43 Kalle Heikkinen 1999 FIN 10 -274 1
44 Eetu Merilaeinen 1997 FIN 9 -275 1
44 Claudio Haas 2001 GER 9 -275 2
46 Henri Kavilo 1999 FIN 7 -277 1
47 Filip Sakala 1996 CZE 6 -278 1
48 Anze Semenic 1993 SLO 5 -279 2
48 Vojtech Stursa 1995 CZE 5 -279 1
50 Quirin Modricker 2001 GER 4 -280 1
51 Jarosław Krzak 2000 POL 3 -281 1
51 Tjas Grilc 2001 SLO 3 -281 1
53 Andreas Alamommo 1998 FIN 2 -282 1
54 Sandro Hauswirth 2000 SUI 1 -283 1