Terminarz:

 data miejsce (kraj) skocznia zawody zwycięzca
12.12.2020 (sobota) Lillehammer (Norwegia) HS-140 (K-123) indywidualne
odwołane >
 –
13.12.2020 (niedziela) Lillehammer (Norwegia) HS-140 (K-123) indywidualne
odwołane >
 –
18.12.2020 (piątek) Ruka (Finlandia) HS-142 (K-120) indywidualne
wyniki >
 Stefan Rainer AUT
19.12.2020 (sobota) Ruka (Finlandia) HS-142 (K-120) indywidualne
wyniki >
 Jan Hoerl AUT
20.12.2020 (niedziela) Ruka (Finlandia) HS-142 (K-120) indywidualne
wyniki >
 Stefan Rainer AUT
27.12.2020 (niedziela) Engelberg (Szwajcaria) HS-140 (K-125) indywidualne
wyniki >
 Jakub Wolny POL
28.12.2020 (poniedziałek) Engelberg (Szwajcaria) HS-140 (K-125) indywidualne
wyniki >
 Maximilian Steiner AUT
09.01.2021 (sobota) Planica (Słowenia) HS-138 (K-125) indywidualne
odwołane >
 -
10.01.2021 (niedziela) Planica (Słowenia) HS-138 (K-125) indywidualne
odwołane >
 -
16.01.2021 (sobota) Innsbruck (Austria)
za Bischofshofen
HS-128 (K-120) indywidualne
wyniki >
 Aleksander Zniszczoł POL
17.01.2021 (niedziela) Innsbruck (Austria)
za Bischofshofen
HS-128 (K-120) indywidualne
wyniki >
 Simon Ammann SUI
23.01.2021 (sobota) Garmisch-Partenkirchen (Niemcy) HS-142 (K-125) indywidualne
odwołane >
 -
24.01.2021 (niedziela) Garmisch-Partenkirchen (Niemcy) HS-142 (K-125) indywidualne
odwołane >
 -
27.01.2021 (środa) Zhangjiakou (Chiny) HS-106 (K-95) indywidualne
odwołane >
 -
28.01.2021 (czwartek) Zhangjiakou (Chiny) HS-106 (K-95) indywidualne
odwołane >
 -
30.01.2021 (sobota) Sapporo (Japonia) HS-137 (K-123) indywidualne
odwołane >
 -
31.01.2021 (niedziela) Sapporo (Japonia) HS-137 (K-123) indywidualne
odwołane >
 -
05.02.2021 (piątek) Willingen (Niemcy)
za Ga-Pa z 23.01
HS-147 (K-130) indywidualne
wyniki >
 Ulrich Wohlgenannt AUT
05.02.2021 (piątek) Willingen (Niemcy)
za Ga-Pa z 24.01
HS-147 (K-130) indywidualne 
wyniki >
 Ulrich Wohlgenannt AUT
06.02.2021 (sobota) Willingen (Niemcy)
z 7.02
HS-147 (K-130) indywidualne
wyniki >
 Ulrich Wohlgenannt AUT
06.02.2021 (niedziela) Willingen (Niemcy) HS-147 (K-130) indywidualne
wyniki >
 Ulrich Wohlgenannt AUT
13.02.2021 (sobota) Klingenthal (Niemcy)
za Iron Mountain (USA)
HS-140 (K-125) indywidualne
wyniki >
 Markus Schiffner AUT
14.02.2021 (niedziela) Klingenthal (Niemcy)
za Iron Mountain (USA)
HS-140 (K-125) indywidualne
wyniki >
 Markus Schiffner AUT
20.02.2021 (sobota) Brotterode (Niemcy) HS-117 (K-105) indywidualne
wyniki >
 Stefan Hula POL
21.02.2021 (niedziela) Brotterode (Niemcy) HS-117 (K-105) indywidualne
wyniki >
 Tomasz Pilch POL
06.03.2021 (sobota) Rena (Norwegia) HS-139 (K-124) indywidualne
odwołane
 -
07.03.2021 (niedziela) Rena (Norwegia) HS-139 (K-124) indywidualne
odwołane
 -
13.03.2021 (sobota) Zakopane (Polska) HS-140 (K-125) indywidualne
wyniki >
 Ulrich Wohlgenannt AUT
14.03.2021 (niedziela) Zakopane (Polska) HS-140 (K-125) indywidualne
wyniki >
 Ulrich Wohlgenannt AUT
20.03.2021 (sobota) Niżny Tagił (Rosja) HS-134 (K-120) indywidualne
odwołane
 -
21.03.2021 (niedziela) Niżny Tagił (Rosja)
HS-134 (K-120) indywidualne
odwołane
 -
27.03.2021 (sobota)|
28.03.2021 (niedziela)
Czajkowski (Rosja)
za Niżny Tagił z 21.03.2021
HS-140 (K-125) indywidualne
wyniki >
 Aleksander Zniszczoł POL
28.03.2021 (niedziela) Czajkowski (Rosja)
za Niżny Tagił z 22.03.2021
HS-140 (K-125) indywidualne
wyniki >
 Stefan Hula POL

 

Indywidualna klasyfikacja generalna:

  zawodnik kraj rocznik punkty strata
1 Markus Schiffner AUT 1992 794  
2 Ulrich Wohlgenannt AUT 1994 661 -133
3 Manuel Fettner AUT 1985 566 -228
4 Aleksander Zniszczoł POL 1994 527 -267
5 Cene Prevc SLO 1996 497 -297
6 Stefan Hula POL 1986 476 -318
7 Stefan Rainer AUT 1999 473 -321
7 Maximilian Steiner AUT 1996 473 -321
9 Maciej Kot POL 1991 435 -359
10 Lovro Kos SLO 1999 374 -420
11 Junshiro Kobayashi JPN 1991 371 -423
12 Tomasz Pilch POL 2000 363 -431
13 Anders Haare NOR 1999 358 -436
14 Daniel Tschofenig AUT 2002 329 -465
15 Sondre Ringen NOR 1996 321 -473
16 Robin Pedersen NOR 1996 309 -485
17 Paweł Wąsek POL 1999 297 -497
18 Jakub Wolny POL 1995 294 -500
19 Richard Freitag GER 1991 282 -512
20 Clemens Leitner AUT 1998 273 -521
21 Sander Vossan Eriksen NOR 2000 261 -533
22 Jan Hoerl AUT 1998 260 -534
23 Eetu Nousiainen FIN 1997 245 -549
24 Niklas Bachlinger AUT 2001 235 -559
25 Bendik Jakobsen Heggli NOR 2001 220 -574
26 Anze Semenic SLO 1993 198 -596
27 Yuken Iwasa JPN 1999 181 -613
28 Gregor Schlierenzauer AUT 1990 165 -629
29 Peter Resinger AUT 2000 164 -630
30 Tilen Bartol SLO 1997 160 -634
31 Matias Braathen NOR 1996 145 -649
32 Philipp Raimund GER 2000 137 -657
33 Decker Dean USA 2000 134 -660
34 Jarkko Maatta FIN 1994 130 -664
35 Kilian Maerkl GER 2000 126 -668
36 Simon Ammann SUI 1981 124 -670
37 David Haagen AUT 2002 123 -671
38 Elias Medwed AUT 2002 114 -680
39 Timon-Pascal Kahofer AUT 1999 108 -686
40 David Siegel GER 1996 96 -698
41 Rok Justin SLO 1993 94 -700
42 Jernej Damjan SLO 1983 90 -704
43 Adrian Sell GER 1998 85 -709
44 Peter Prevc SLO 1992 81 -713
45 Luca Roth GER 2000 78 -716
46 Benjamin Oestvold NOR 2001 76 -718
46 Rok Masle SLO 2004 76 -718
48 Vitaliy Kalinichenko UKR 1993 74 -720
49 Andreas Schuler SUI 1995 64 -730
50 Andreas Granerud Buskum NOR 1996 63 -731
51 Denis Kornilov RUS 1986 60 -734
52 Moritz Baer GER 1997 57 -737
52 Roman Sergeevich Trofimov RUS 1989 57 -737
54 Anders Ladehaug NOR 1999 56 -738
55 Jan Bombek SLO 2001 53 -741
56 Naoki Nakamura JPN 1996 52 -742
57 Sandro Hauswirth SUI 2000 51 -743
58 Mikhail Maksimochkin RUS 1993 44 -750
59 Danil Sadreev RUS 2003 42 -752
59 Alex Insam ITA 1997 42 -752
61 Arttu Pohjola FIN 2001 41 -753
62 Maximilian Ortner AUT 2002 38 -756
63 Klemens Murańka POL 1994 32 -762
64 Thomas Lackner AUT 1993 26 -768
64 Vladimir Zografski BUL 1993 26 -768
64 Jernej Presecnik SLO 2002 26 -768
67 Ilmir Hazetdinov RUS 1991 23 -771
67 Kalle Heikkinen FIN 1999 23 -771
69 Andrei Feldorean ROU 2000 22 -772
70 Ilya Mankov RUS 2003 21 -773
71 Kiril Kotik RUS 1998 20 -774
71 Valentin Foubert FRA 2002 20 -774
71 Maksim Kolobov RUS 2002 20 -774
74 Timi Zajc SLO 2000 19 -775
74 Tjas Grilc SLO 2001 19 -775
76 Matthew Soukup CAN 1997 16 -778
76 Dominik Peter SUI 2001 16 -778
76 Andrew Urlaub USA 2001 16 -778
79 Alessandro Batby FRA 2001 13 -781
79 Francesco Cecon ITA 2001 13 -781
79 Stefan Huber AUT 1994 13 -781
79 Eetu Merilaeinen FIN 1997 13 -781
83 Aleksandr Bazhenov RUS 1995 12 -782
84 Mikhail Purtov RUS 2002 10 -784
85 Claudio Haas GER 2001 9 -785
86 Andreas Alamommo FIN 1998 8 -786
87 Henri Kavilo FIN 1999 7 -787
88 Nikolai Matavin RUS 1997 6 -788
88 Filip Sakala CZE 1996 6 -788
90 Vojtech Stursa CZE 1995 5 -789
90 Muhammed Ali Bedir TUR 2000 5 -789
92 Quirin Modricker GER 2001 4 -790
92 Mathis Contamine FRA 2001 4 -790
92 Cestmir Kozisek CZE 1991 4 -790
95 Jarosław Krzak POL 2000 3 -791
95 Nicolae Sorin Mitrofan ROU 1999 3 -791
97 Daniel Andrei Cacina ROU 2001 2 -792
98 Marcel Strzinar SLO 2002 1 -793
98 Vladislav Mustafin RUS 2000 1 -793