Terminarz:

 data miejsce (kraj) skocznia zawody zwycięzca
20.03.2021 (sobota) Niżny Tagił (Rosja) HS-97 (K-90) indywidualne
wyniki >
 Marita Kramer AUT
21.03.2021 (niedziela) Niżny Tagił (Rosja) HS-97 (K-90) indywidualne
wyniki >
 Marita Kramer AUT
26.03.2021 (piątek) Czajkowski (Rosja) HS-102 (K-95) indywidualne
wyniki >
 Marita Kramer AUT
28.03.2021 (niedziela) Czajkowski (Rosja) HS-140 (K-125) indywidualne
wyniki >
 Marita Kramer AUT

 

Indywidualna klasyfikacja generalna:

  zawodniczka rocznik kraj punkty strata startów
1 Marita Kramer 2001 AUT 869,4   4
2 Sara Takanashi 1996 JPN 798,3 -71,1 4
3 Nika Kriznar 2000 SLO 789,2 -80,2 4
4 Silje Opseth 1999 NOR 778,9 -90,5 4
5 Daniela Iraschko-Stolz 1983 AUT 740,9 -128,5 4
6 Chiara Hoelzl 1997 AUT 732,4 -137,0 4
7 Irina Avvakumova 1991 RUS 720,9 -148,5 4
8 Katharina Althaus 1996 GER 720,1 -149,3 4
9 Thea Minyan Bjoerseth 2003 NOR 701,3 -168,1 4
10 Ema Klinec 1998 SLO 696,9 -172,5 4
11 Spela Rogelj 1994 SLO 696,8 -172,6 4
12 Sophie Sorschag 1998 AUT 695,3 -174,1 4
13 Yuki Ito 1994 JPN 688,6 -180,8 4
14 Josephine Pagnier 2002 FRA 687,8 -181,6 4
15 Anna Rupprecht 1996 GER 673,2 -196,2 4
16 Nozomi Maruyama 1998 JPN 656,2 -213,2 4
17 Juliane Seyfarth 1990 GER 631,9 -237,5 4
18 Ursa Bogataj 1995 SLO 631,6 -237,8 4
19 Yuka Seto 1997 JPN 627,0 -242,4 4
20 Luisa Goerlich 1998 GER 622,6 -246,8 4
21 Julia Clair 1994 FRA 621,5 -247,9 4
22 Anna Odine Stroem 1998 NOR 619,7 -249,7 4
23 Sofia Tikhonova 1998 RUS 616,0 -253,4 4
24 Lisa Eder 2001 AUT 607,4 -262,0 4
25 Selina Freitag 2001 GER 518,2 -351,2 3
26 Katra Komar 2001 SLO 499,6 -369,8 4
27 Kaori Iwabuchi 1993 JPN 434,1 -435,3 3
28 Pauline Hessler 1998 GER 423,1 -446,3 3
29 Julia Kykkaenen 1994 FIN 419,8 -449,6 4
30 Klara Ulrichova 2004 CZE 418,5 -450,9 3
31 Karolina Indrackova 1997 CZE 416,3 -453,1 4
32 Kristina Prokopieva 2000 RUS 395,9 -473,5 4
33 Irma Makhinia 2002 RUS 388,4 -481,0 4
34 Jenny Rautionaho 1996 FIN 340,1 -529,3 3
35 Daniela Haralambie 1997 ROU 331,2 -538,2 3
36 Abigail Strate 2001 CAN 325,6 -543,8 3
37 Jerneja Repinc Zupancic 2002 SLO 229,8 -639,6 3
38 Ksenia Kablukova 1998 RUS 153,6 -715,8 3
39 Mariia Iakovleva 1999 RUS 147,9 -721,5 2
40 Annika Belshaw 2002 USA 147,5 -721,9 2
41 Susanna Forsstroem 1995 FIN 80,6 -788,8 1
42 Anna Shpyneva 2002 RUS 77,9 -791,5 1
43 Elizaveta Mokhova 2003 RUS 61,5 -807,9 1