Mistrzostwa Świata w lotach – TAUPLITZ / BAD MITTERNDORF 1996

 
zawodnik
kraj
skok 1
skok 2
skok 3
skok 4
punkty
1.
Andreas Goldberger
AUT
183.0
183.0
194.0
198.0
738.1
2.
Janne Ahonen
FIN
179.0
191.0
192.0
194.0
734.2
3.
Urban Franc
SLO
171.0
186.0
189.0
190.0
701.7
4.
Jens Weissflog
GER
177.0
176.0
188.0
188.0
696.3
5.
Christof Duffner
GER
161.0
172.0
198.0
199.0
686.0
6.
Ari-Pekka Nikkola
FIN
178.0
183.0
174.0
183.0
684.6
7.
Espen Bredesen
NOR
160.0
190.0
176.0
180.0
671.2
8.
Erik Halvorsen
NOR
168.0
182.0
177.0
176.0
668.6
9.
Jakub Suchacek
CZE
165.0
168.0
181.0
184.0
655.2
10.
Jinya Nishikata
JPN
163.0
173.0
181.0
177.0
653.3
11.
Andreas Widhoelzl
AUT
146.0
175.0
188.0
186.0
652.5
12.
Roar Ljoekelsoey
NOR
157.0
178.0
180.0
177.0
651.4
13.
Reinhard Schwarzenberger
AUT
187.0
166.0
177.0
179.0
651.3
14.
Adam Małysz
POL
175.0
168.0
174.0
176.0
650.6
15.
Frantisek Jez
CZE
155.0
180.0
173.0
178.0
644.7
16.
Nicolas Jean-Prost
FRA
155.0
168.0
184.0
178.0
639.5
17.
Jani Soininen
FIN
156.0
179.0
169.0
174.0
631.6
18.
Robert Meglic
SLO
160.0
159.0
178.0
179.0
631.2
19.
Jaroslav Sakala
CZE
142.0
167.0
180.0
186.0
629.5
20.
Kazuyoshi Funaki
JPN
161.0
162.0
175.0
171.0
625.3
21.
Jakub Jiroutek
CZE
158.0
172.0
170.0
170.0
619.5
22.
Ralph Gebstedt
GER
150.0
172.0
168.0
177.0
617.9
23.
Nicolas Dessum
FRA
147.0
173.0
167.0
176.0
617.1
24.
Noriaki Kasai
JPN
158.0
163.0
162.0
179.0
616.9
25.
Sarno Gostisa
SLO
154.0
166.0
166.0
173.0
606.8
26.
Bruno Reuteler
SUI
167.0
152.0
170.0
172.0
605.7
27.
Gerd Siegmund
GER
163.0
162.0
170.0
164.0
605.3
28.
Roberto Cecon
ITA
156.0
178.0
165.0
154.0
597.1
29.
Stefan Horngacher
AUT
157.0
173.0
162.0
159.0
596.2
30.
Sylvain Freiholz
SUI
148.0
165.0
167.0
171.0
594.2
31.
Kimmo Savolainen
FIN
145.0
168.0
154.0
167.0
569.3
32.
Wojciech Skupień
POL
139.0
152.0
157.0
146.0
519.8
33.
Didier Mollard
FRA
139.0
DNS
170.0
169.0
432.1
34.
Marian Bielcik
SVK
147.0
161.0
153.0
DNS
410.7
35.
Michal Dolezal
CZE
136.0
DNS
162.0
167.0
405.0
36.
Naoki Yasuzaki
JPN
138.0
147.0
153.0
DNS
383.1
37.
Marco Steinauer
SUI
138.0
140.0
146.0
DNS
365.3
38.
Kent Johanssen
NOR
DNS
DNS
160.0
163.0
287.6
39.
Matjaz Kladnik
SLO
153.0
157.0
DNS
DNS
274.0
40.
Martin Trunz
SUI
138.0
DNS
151.0
DNS
249.8
41.
Ivo Pertile
ITA
132.0
DNS
153.0
DNS
242.5
42.
Fredrik Johansson
SWE
134.0
DNS
146.0
DNS
234.0
43.
Marek Gwóźdź
POL
128.0
DNS
153.0
DNS
232.7
44.
Johan Rasmussen
SWE
137.0
DNS
141.0
DNS
232.6
45.
Martin Mesik
SVK
135.0
DNS
139.0
DNS
228.8
46.
Łukasz Kruczek
POL
128.0
DNS
143.0
DNS
216.2
47.
Randy Weber
USA
116.0
DNS
141.0
DNS
206.4
48.
Alexandr Korobov
KAZ
112.0
DNS
125.0
DNS
173.4
49.
Jure Radelj
SLO
DNS
DNS
140.0
DNS
117.5
50.
Lasse Ottesen
NOR
137.0
DNS
DNS
DNS
114.9

Komentarze

comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
Instagram