MŚ Falun 1993 (skocznia duża, mężczyźni)

 

Wyniki:

 
zawodnik
kraj
skok 1 (m)
skok 2 (m)
punkty
1
Espen Bredesen
NOR
125,5 m
110,5 m
241.4
2
Jarolsav Sakala
CZE
119,5 m
114,5 m
239.1
3
Andreas Goldberger
AUT
113,0 m
118,5 m
237.6
4
Masahiko Harada
AUT
115,0 m
113,0 m
231.2
5
Helge Brendryen
JPN
121,0 m
109,5 m
225.7
6
Jiri Parma
CZE
111,5 m
102,0 m
203.9
7
Noriaki Kasai
JPN
114,5 m
99,0 m
202.9
8
Steve Delaup
FRA
112,0 m
103,5 m
201.7
9
Ivan Lunardi
ITA
110,0 m
102,5 m
200.5
10
Christof Duffner
GER
103,0 m
107,5 m
192.7
11
Heinz Kuttin
AUT
106,5 m
101,0 m
191.0
12
Takanobu Okabe
JPN
101,5 m
107,0 m
189.4
13
Stefan Horngacher
AUT
112,0 m
97,5 m
188.8
14
Roberto Cecon
ITA
96,5 m
111,5 m
188.7
15
Risto Jussilainen
FIN
110,0 m
96,0 m
186.4
16
Dionis Vodnev
KAZ
103,0 m
102,0 m
186.0
17
Vesa Hakala
FIN
94,0 m
105,0 m
172.1
18
Samo Gostisa
SLO
99,5 m
97,0 m
168.6
19
Per-Inge Taellberg
SWE
98,5 m
97,0 m
166.2
20
Jens Weissflog
GER
104,0 m
91,5 m
165.7
21
Didier Mollard
FRA
100,0 m
95,0 m
164.0
22
Martin Svagerko
SVK
95,5 m
98,0 m
159.9
23
Gerd Siegmund
GER
106,5 m
80,5 m
144.3
24
Stephan Zuend
SUI
104,0 m
81,0 m
144.0
25
Frantisek Jez
CZE
94,5 m
91,0 m
142.7
26
Martin Trunz
SUI
102,5 m
84,0 m
141.6
27
Michail Esin
RUS
101,0 m
92,0 m
140.7
28
Ivo Pertile
ITA
93,0 m
88,0 m
134.4
29
Toni Nieminen
FIN
69,0 m
114,0 m
133.6
30
Sylvain Freiholz
SUI
99,5 m
81,0 m
131.7
31
Janne Ahonen
FIN
103,0 m
78,5 m
131.1
32
Nicolas Jean-Prost
FRA
95,0 m
84,0 m
128.1
33
Wojciech Skupień
POL
90,5 m
85,5 m
125.4
34
Johan Rasmussen
SWE
88,5 m
90,5 m
125.1
35
Matjaz Zupan
SLO
88,0 m
95,0 m
121.5
36
Bjoern Myrbakken
NOR
67,0 m
105,0 m
120.5
37
Dimitri Tschelovenko
RUS
86,0 m
89,0 m
119.5
38
Mikael Martinsson
SWE
100,0 m
72,5 m
114.0
39
Jerome Gay
FRA
98,0 m
74,0 m
113.8
40
Lasse Ottesen
NOR
95,0 m
76,0 m
111.9
41
Bruno Reuteler
SUI
73,5 m
93,5 m
106.8
42
Aleksandr Sinyavsky
BLR
86,0 m
78,5 m
98.8
43
Staffan Taellberg
SWE
82,0 m
84,5 m
98.6
44
Robert Zygmuntowicz
POL
95,0 m
69,5 m
97.5
45
Alexandr Ogorodnikov
BLR
84,5 m
79,0 m
91.9
46
Urban Franc
SLO
93,0 m
62,0 m
90.7
47
Andrej Zadrjazjskij
RUS
76,0 m
87,0 m
89.7
48
Jim Holland
USA
86,5 m
68,0 m
83.6
49
Matjaz Kladnik
SLO
88,5 m
63,0 m
80.9
50
Greg Boester
USA
77,0 m
80,0 m
78.8
51
Robert Holme
USA
77,0 m
78,0 m
76.5
52
Andriy Glyvko
UKR
79,0 m
75,0 m
74.1
53
Dieter Thoma
GER
63,5 m
83,0 m
72.2
54
John Lockyer
CAN
77,0 m
75,0 m
71.8
 
Maxim Polunin
KAZ
79,5 m
72,5 m
71.8
56
Vasyl Grybovich
UKR
80,0 m
73,0 m
70.7
57
Sergey Misjeev
RUS
79,0 m
71,5 m
70.1
58
Jinya Nishikata
JPN
67,0 m
73,0 m
51.2
59
Aleksandr Taranov
KAZ
73,0 m
72,5 m
49.7
60
Andzey Verveikin
KAZ
72,5 m
68,5 m
49.0
61
Andzey Vdovenko
UKR
71,5 m
66,5 m
47.5
62
Kakhaber Tsakadze
GEO
68,0 m
61,0 m
46.5
63
Jeremy Blackburn
CAN
59,0 m
3.0
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Facebook
Facebook
Instagram