BILETY NA LGP w WIŚLE DŁUŻEJ w SPRZEDAŻY

BILETY NA LGP w WIŚLE DŁUŻEJ w SPRZEDAŻY

12.07.2012 r. / 19:08

wisa%20malinka%20lgp%202012 - BILETY NA LGP w WIŚLE DŁUŻEJ w SPRZEDAŻYFIS Grand Prix 2012 w skokach narciarskich w Wiśle coraz bliżej. Ci, którzy do tej pory nie zdążyli nabyć biletów, a chcą uczestniczyć w tym sportowym wydarzeniu, mają jeszcze szanse zakupienia go. Jak podaje oficjalny portal PZN, internetowa sprzedaż biletów na inaugurujące zawody LGP w Wiśle została przedłużona do 20 lipca włącznie. Wejściówki dostępne są w serwisie www.kupbilet.pl. 

Bilety nabyć można także w sklepie „Wiślaczek” w Wiśle przy Placu Hoffa 2 oraz bezpośrednio przed zawodami pod skocznią im. Adama Małysza w Wiśle Malince.

Ponadto ceny biletów są bardzo przystępne dla kibica. Miejsca siedzące w sektorze A1-A4 kosztują 40 zł, natomiast cena za miejsca siedzące w sektorze A5 i A6 wynosi 60 zł. Miejsca stojące, w sektorach B1 oraz B2 kosztują zaledwie 25 zł. Organizatorzy przewidzieli również darmowe wejsciówki dla dzieci do piątego roku życia. Bezpłatne wejście obejmuje także osoby niepełnosprawne w stopniu znacznym wraz z opiekunem, dla których przygotowano specjalny sektor.

Źródło: pzn.pl


Podziel się:

Dodaj komentarz