You are currently viewing POCZĄTEK SPRZEDAŻY BILETÓW NA PŚ W WIŚLE I ZAKOPANEM !

POCZĄTEK SPRZEDAŻY BILETÓW NA PŚ W WIŚLE I ZAKOPANEM !

wisla malinka sp wm - POCZĄTEK SPRZEDAŻY BILETÓW NA PŚ W WIŚLE I ZAKOPANEM !Od wtorku rusza internetowa sprzedaż biletów na pierwszy konkurs Pucharu Świata w Wiśle- Malince. Bilety na styczniowe konkursy na Zakopanem są już dostępne. Ceny wejściówek na skocznię im. Adama Małysza rozpoczynają się od 40 zł, na Wielką Krokiew od 60 zł.

Internetowa sprzedaż biletów na konkurs w Wiśle rozpocznie się 16 października na stronie www.kupbilet.plKonkurs zaplanowany jest na środę, 9 stycznia ( dzień wcześniej treningi i kwalifikacje- bilety do kupienia bezpośrednio w kasach). Bezpłatny wstęp mają dzieci do 3 roku życia i osoby o dużym stopniu niepełnosprawności.

Koszt miejsca stojącego to 40 zł (sektory B), siedzącego 60 zł (sektory A1,A2,A3,A4), a za miejsce siedzące z zadaszeniem (sektor A5 i A6) zapłacimy 100 zł.

Konkursy na zakopiańskiej Wielkiej Krokwi odbędą się 11 i 12 stycznia. Dzień wcześniej odbędą się treningi i kwalifikacje. Wszelkie informacje na temat biletów na te konkursy można zobaczyć źródło: pzn.pl

 

 

 

Podziel się:

Dodaj komentarz