You are currently viewing SILNA KADRA NIEMIEC NA 61. TURNIEJ CZTERECH SKOCZNI

SILNA KADRA NIEMIEC NA 61. TURNIEJ CZTERECH SKOCZNI

freitag ryszard sps wm - SILNA KADRA NIEMIEC NA 61. TURNIEJ CZTERECH SKOCZNI

Do Turnieju Czterech Skoczni coraz bliżej. Z dnia na dzień napływa coraz więcej składów kadr narodowych, które wystartują w tych prestiżowych zawodach. W ślady szkoleniowców z Japonii, Finlandii, Austrii, Słowenii, Norwegii oraz Polski, którzy ogłosili składy, poszedł trener gospodarzy pierwszych dwóch konkursów cyklu.

Werner Schuster do reprezentowania Niemiec podczas konkursów w Oberstdorfie oraz Garmisch-Partenkirchen 61. Turnieju Czterech Skoczni powołał: Severina Freunda, Richarda Freitaga, Andreasa Wellingera, Michaela Neumayera, Karla Geigera, Andreasa Wanka i Danny'ego Quecka.

Dodatkowo jako gospodarz, Niemcy mogli rozszerzyć swój skład do dwunastu zawodników. Pierwszymi skoczkami, którzy dołączyli do grona wybrańców Schustera są: Maximilian Mechler i Tobias Bogner.

Do obsadzenia pozostały jeszcze trzy miejsca. Po zawodach Pucharu Kontynentalnego w Engelbergu (27 i 28 grudnia) skład zostanie uzupełniony. Istnieje szansa, że wśród powołanej grupy pojawi się doświadczony Martin Schmitt.

Źródło: skispringen-news.de

Podziel się:

Dodaj komentarz