You are currently viewing NIEMCY OCENIAJĄ KONKURS W OSLO

NIEMCY OCENIAJĄ KONKURS W OSLO

Neumayer Michael S.Piwowar - NIEMCY OCENIAJĄ KONKURS W OSLO

Konkurs w Oslo, nie był specjalnie udany dla Niemców. Po wcześniejszych bardzo dobrych występach, dzisiejszego konkursu z pewnością nie zaliczą do udanych. Przypominamy, że najlepszy z naszych zachodnich sąsiadów okazał się zarazem najstarszy w ich ekipie – Michael Neumayer, który zajął 8. miejsce. Reszta drużyny na czele z Severinem Freundem i Richardem Freitagiem, wypadła znacznie poniżej oczekiwań. Oto co powiedzieli Niemcy tuż po zakończeniu konkursu:

{jcomments on}

Werner Schuster: To był zdecydowanie nasz najgorszy występ w Skandynawii. Nie potrafiliśmy wykorzystać naszych największych atutów, a co za tym idzie w pełni nie wykorzystaliśmy swojego potencjału. Byliśmy bardzo dobrze przygotowani do tych zawodów, ale jeśli ma się zły dzień, ciężko to w jakikolwiek sposób spotęgować.

Michael Neumayer: Jestem zadowolony ze swojego występu, szkoda tylko, że reszta zespołu wypadła słabiej. Tym bardziej, gdyż tracimy cenne punkty w Pucharze Narodów. Czuję lekkie szczypanie w kolanie, lecz to po prostu objaw mojego wieku. Długie podróże i zmęczenie fizyczne dają o sobie znać, zwłaszcza, iż do młodzieniaszków już nie należę. Teraz czas na Planicę, na zakończenie sezonu, chciałbym oddać jak najdłuższe skoki.

                                                                                           Źródło: Media niemieckie

CZYTAJ TAKŻE:

SCHLIERI: ŻYŁA TO SKOCZEK ŚWIATOWEJ KLASY

ŁUKASZ KRUCZEK dla SkokiPolska PO PŚ W OSŁO

 

Podziel się:

Dodaj komentarz