ADAM MAŁYSZ GOŚCIEM SPECJALNYM LGP W WIŚLE
Adam Małysz (fot. Kata Deak)

ADAM MAŁYSZ GOŚCIEM SPECJALNYM LGP W WIŚLE

adam malysz benefis kd - ADAM MAŁYSZ GOŚCIEM SPECJALNYM LGP W WIŚLE

Adam Małysz mimo zmiany dyscypliny sportowej jest obecny w świecie polskich skoków. Orzeł z Wisły pojawi się na zawodach drużynowych i indywidualnych, gdzie dopingować będzie swoich dawnych kolegów z kadry.

 

 To fajna okazja do spotkania. Jestem w Wiśle, ciężko byłoby nie przyjechać, nie zobaczyć kolegów. Nie tylko pooglądać skoki, ale i przy okazji porozmawiać„- przyznał patron obiektu w Wiśle Malince.

„Cały czas śledzę postępy naszej kadry. Wczoraj obserwowałem ich na treningu. Mamy spory potencjał, jestem spokojny– ocenił obecną dyspozycję „biało- czerwonych” Adam Małysz.

Same zmagania na skoczni w Wiśle Małysz obejrzy prawdopodobnie z wieży trenerskiej. „Zawody to okazja do porównania się z innymi. Zobaczymy, kto w jakim składzie przyjedzie. Każdy mówi, że to jest cykl przygotowawczy do zimy, ale nikt nie chce źle skakać. Każdy chce w zawodach skakać na 100 procent. Na pewno rywalizacja będzie fajna” – dodał były skoczek.

Przy okazji odniósł się do swoich doświadczeń związanych ze skocznią w Beskidach: „Większość zawodników lubi tę skocznię, szczególnie Słoweńcy, którzy często tutaj przyjeżdżają na zgrupowania. Nie jest to łatwy obiekt, sam dużo tutaj trenowałem. Jak tutaj się dobrze skoczy, to na innych skoczniach jest później dużo łatwiej.”

Konkurs drużynowy zaplanowano na 2 sierpnia, a konkurs indywidualny ma odbyć się 3 sierpnia. Cały czas można kupować bilety na zawody zarówno za pośrednictwem serwisu kupbilet.pl, w sklepie Wiślaczek w Wiśle (pl. Hoffa 2) jak i w dniu zawodów bezpośrednio na skoczni im. Adama Małysza.

informacja prasowa

 

 

Podziel się:

Dodaj komentarz