KRZYSZTOF BIEGUN dla SkokiPolska: „TAKI KONKURS TEŻ MUSI BYĆ, ŻEBY PÓŹNIEJ BYŁ LEPSZY” (WIDEO)

KRZYSZTOF BIEGUN dla SkokiPolska: „TAKI KONKURS TEŻ MUSI BYĆ, ŻEBY PÓŹNIEJ BYŁ LEPSZY” (WIDEO)

Biegun Krzysztof Zakopane B.Leja - KRZYSZTOF BIEGUN dla SkokiPolska: "TAKI KONKURS TEŻ MUSI BYĆ, ŻEBY PÓŹNIEJ BYŁ LEPSZY" (WIDEO)

Krzysztof Biegun, który w ostatnich tygodniach zachwycał formą podczas konkursów Pucharu Kontynentalnego i Letniego Grand Prix, jak sam przyznał nie jest w pełni usatysfakcjonowany swoim występem w Mistrzostwach Polski w Zakopanem (zajął 11. miejsce). „Niestety – było średnio. Ani dobrze, ani tragicznie. Liczyłem na lepsze miejsce i lepsze skoki. Widocznie taki konkurs też musi być, żeby później był może lepszy” – powiedział.

 

Zapytany, czy widzi dla siebie miejsce w kadrze A, przyznał, że nie zastanawia się jeszcze nad tym i skupia się na treningach.

„Chcę skakać takie skoki, jakie skakałem przed tymi Mistrzostwami Polski, bo one były naprawdę super. O miejscach nie myślę.” – zaznaczył.

Przed Krzysztofem Biegunem jest występ w zawodach Letniej Grand Prix w Niżnym Tagile w Rosji (14-15 września). Prawdopodobnie Polak nie pojawi się na ostatnich konkursach letniego cyklu – w Klingenthal i Hinzenbach i skupi się na spokojnych treningach.

 

{youtube}2Bhm8EioYkg{/youtube}

 

rozmawiał Bartosz Leja

 

 

 

Podziel się:

Dodaj komentarz