MORGENSTERN: „PO CIĘŻKIM ROKU, ZNÓW JESTEM NA DOBREJ DRODZE”

MORGENSTERN: „PO CIĘŻKIM ROKU, ZNÓW JESTEM NA DOBREJ DRODZE”

morgenstern thomas oslo fot.s.piwowar - MORGENSTERN: "PO CIĘŻKIM ROKU, ZNÓW JESTEM NA DOBREJ DRODZE"Po dziewięciu miesiącach od ostatnich zawodów, Thomas Morgenstern wraca na międzynarodową scenę skoków narciarskich. 27-latek cieszy się na start w sezonie olimpijskim.

 

Morgenstern z dobrymi przeczuciami wkroczy w nadchodzącą zimę. „Po ciężkim roku znów jestem na dobrej drodze, czuję się lepiej i na prawdę cieszę się z zimy. Występy w Klingenthal są dla mnie pierwszymi zawodami od Mistrzostw Świata w Predazzo” – powiedział Austriak.

Ostatnimi czasy Thomas przechodził trudniejsze chwile, ponieważ oprócz rozstania z długoletnią partnerką, doznał także rozerwania torebki stawowej w kolanie oraz przeszedł operację przegrody nosowej.

Po powrocie z wakacji na Teneryfie, wraz z kadrą udał się na obóz treningowy do Innsbrucka. „Ostatni skok był moim najlepszym, co daje mi poczucie pewności siebie na początek sezonu. Cieszę się na powrót do skaczącej rodziny. W najbliższych dniach będę w domu wszystko porządkował i pakował to, co jest potrzebne na Puchar Świata” – zapowiedział „Morgi”, który w środę bądź czwartek pojedzie do Klingenthal, gdzie na piątek zaplanowane są treningi i kwalifikacje.

Źródło: thomasmorgenstern.com

 

 

 

Podziel się:

Dodaj komentarz