„TYPUJ SKOKI ZE SkokiPolska.pl” – ETAP II: MROŹNE KUUSAMO (WYNIKI)

„TYPUJ SKOKI ZE SkokiPolska.pl” – ETAP II: MROŹNE KUUSAMO (WYNIKI)

wizualizacja - "TYPUJ SKOKI ZE SkokiPolska.pl" - ETAP II: MROŹNE KUUSAMO (WYNIKI)Za nami drugi weekend z Pucharem Świata, skoczkowie rywalizowali w mroźnym i wietrznym Kuusamo. Udało się rozegrać tylko jeden indywidualny konkurs, w którym triumfował Gregor Schlierenzauera przed Marinusem Krausem i Thomasem Morgensternem. Przedstawiamy najlepszych typerów fińskiego PŚ.

 

W drugiej części zabawy „Typuj skoki ze SkokiPolska.pl” najwięcej punktów zdobyło kilku użytkowników, w związku z czym dokonaliśmy losowania, w którym wygrał użytkownik slainte. Kontakt dotyczący przesyłki nagrody – autografu Andersa Bardala – drogą mailową (konkursy.skokipolska@gmail.com).

 

Najlepsi typerzy PŚ w Kuusamo:

 

Użytkownik

Pkt

1.

slainte

1

 

Mary

1

 

Paula

1

 

Oskar

1

 

KrzysztofL.

1

 

Natalia1 (89)

1

 

Michelle

1

 

Dominika

1

 

Angelika072398

1

 

Martaa

1

 

aneta90dg

1

 

Kacper

1

13.

Agnieszka Połomska

0,5

 

kamil10

0,5

 

Andrzej

0,5

 

Agnieszka1 (89.230)

0,5

 

Adam Kapral

0,5

 

Natalia2 (86)

0,5

 

ancur

0,5

 

Malwina

0,5

 

Damian

0,5

 

Kubaaa97

0,5

 

Metłuż

0,5

 

zur555

0,5

 

Nat

0,5

 

Kinga

0,5

 

Agnieszka2 (217.153)

0,5

 

W klasyfikacji generalnej konkursu „Typuj skoki ze SkokiPolska.pl” sa samodzielne prowadzenie wysunęła się użytkowniczka Martaa.

PEŁNA KLASYFIKACJA TYPERÓW PŚ mężczyzn TUTAJ.

 

Następny etap (PŚ w Lillehammer) ruszy już dzisiaj wieczorem. Warto zaznaczyć, że w nadchodzącym weekendzie, w Norwegii odbędą się aż cztery konkursy PŚ (drużynowy mieszany, indywidualny kobiet, dwa indywidualne mężczyzn), zatem będzie sporo punktów do zdobycia. Zachęcamy do zabawy, nagrody czekają. Uchylając rąbka tajemnicy, możemy powiedzieć, że tym razem do wygrania będzie oficjalny autograf jednej z najlepszych skoczkiń świata

 

 

{jcomments off}

 

 

Podziel się:

Dodaj komentarz