ZIO SOCZI: PRZED NAMI PIERWSZE TRENINGI (LISTA STARTOWA)
Skocznie w Soczi (fot. skijumpingrus.ru)

ZIO SOCZI: PRZED NAMI PIERWSZE TRENINGI (LISTA STARTOWA)

Soczi RuSki.Gorki fot.Skijumpingrus.ru - ZIO SOCZI: PRZED NAMI PIERWSZE TRENINGI (LISTA STARTOWA)Przed nami pierwsze treningi na olimpijskich obiektach w Soczi. Dzisiaj o godz. 17:30 zawodnicy zainaugurują testowanie skoczni normalnej (K-95 / HS-106). Przedstawiamy listę startową treningów.

 

W dniu dzisiejszym mają zostać przeprowadzone trzy serie treningowe, pierwsza rozpocznie się o godz. 17:30.

Lista startowa treningów:

BIB
Zawodnik
Kraj
1.
Nicholas Alexander
USA
2.
Siim-Tanel Sammelselg
EST
3.
Sorin Iulian Pitea
ROU
4.
Vladimir Zografski
BUL
5.
Matthew Rowley
CAN
6.
Chil-Ku Kang
KOR
7.
Roman Koudelka
CZE
8.
Nico Polychronidis
GRE
9.
Heung-Chul Choi
KOR
10.
Sebastian Colloredo
ITA
11.
Trevor Morrice
CAN
12.
Marat Zhaparov
KAZ
13.
Anders Johnson
USA
14.
Dusty Korek
CAN
15.
Hyun-Ki Kim
KOR
16.
Ilmir Hazetdinov
RUS
17.
Seou Choi
KOR
18.
Alexey Pchelnitsev
KAZ
19.
Peter Frenette
USA
20.
Nicholas Fairall
USA
21.
Kaarel Nurmsalu
EST
22.
Janne Happonen
FIN
23.
Alexey Romashov
RUS
24.
Roberto Dellasega
ITA
25.
Daniel-Andre Tande
NOR
26.
Olli Muotka
FIN
27.
Davide Bresadola
ITA
28.
Ronan Lamy Chappuis
FRA
29.
Antonin Hajek
CZE
30.
Denis Kornilov
RUS
31.
Lukas Hlava
CZE
32.
Jarkko Maeaettae
FIN
33.
Anders Jacobsen
NOR
34.
Mackenzie Boyd-Clowes
CAN
35.
Dawid Kubacki
POL
36.
Reruhi Shimizu
JPN
37.
Mikhail Maksimochkin
RUS
38.
Yuta Watase
JPN
39.
Jaka Hvala
SLO
40.
Dimitry Vassiliev
RUS
41.
Gregor Deschwanden
SUI
42.
Andreas Wank
GER
43.
Jakub Janda
CZE
44.
Rune Velta
NOR
45.
Janne Ahonen
FIN
46.
Anssi Koivuranta
FIN
47.
Andreas Kofler
AUT
48.
Anders Fannemel
NOR
49.
Michael Hayboeck
AUT
50.
Jan Matura
CZE
51.
Richard Freitag
GER
52.
Piotr Żyła
POL
53.
Maciej Kot
POL
54.
Jurij Tepes
SLO
55.
Jan Ziobro
POL
56.
Jernej Damjan
SLO
57.
Taku Takeuchi
JPN
58.
Daiki Ito
JPN
59.
Marinus Kraus
GER
60.
Thomas Morgenstern
AUT
61.
Robert Kranjec
SLO
62.
Thomas Diethart
AUT
63.
Andreas Wellinger
GER
64.
Anders Bardal
NOR
65.
Simon Ammann
SUI
66.
Severin Freund
GER
67.
Gregor Schlierenzauer
AUT
68.
Noriaki Kasai
JPN
69.
Peter Prevc
SLO
70.
Kamil Stoch
POL

ZOBACZ PEŁNY PROGRAM IGRZYSK i SKŁADY KADR

informacja własna

Podziel się:

Dodaj komentarz