KAMIL STOCH i ŁUKASZ KRUCZEK o „BOMBOWYCH SKOKACH” MISTRZA OLIMPIJSKIEGO

KAMIL STOCH i ŁUKASZ KRUCZEK o „BOMBOWYCH SKOKACH” MISTRZA OLIMPIJSKIEGO

stoch press - KAMIL STOCH i ŁUKASZ KRUCZEK o "BOMBOWYCH SKOKACH" MISTRZA OLIMPIJSKIEGO„Mam kocioł myśli. Jestem megazadowolony, megaszczęśliwy” – takie słowa po zdobyciu złotego medalu olimpijskiego padły z ust polskiego skoczka – Kamila Stocha. Były też łzy szczęścia i uśmiech, nie tylko na twarzy dzisiejszego zwycięzcy. Razem z nim cieszył cię trener oraz koledzy z reprezentacji.

 

„Seria treningowa była taka rozpoznawcza, jak to zwykle u Kamila bywa, a potem dwa bombowe skoki na które chyba wszyscy czekaliśmy” – powiedział współtwórca sukcesów skoczka z Zębu – trener Łukasz Kruczek.

bardal anders klingenthal kd - KAMIL STOCH i ŁUKASZ KRUCZEK o "BOMBOWYCH SKOKACH" MISTRZA OLIMPIJSKIEGOZ 13. lokaty oraz wygranej reprezentacyjnego kolegi cieszył się również Jan Ziobro. „Jestem zadowolony. Kamil wygrał, a ja w debiucie jestem trzynasty. Ciesze się bardzo, że mój lokator z pokoju rozwalił imprezę!” – stwierdził po konkursie Ziobro.

Znakomity występ Stocha skomentował również kolejny z naszych reprezentantów – Dawid Kubacki. Myślę, że tu wystarczy tylko powiedzieć, że był dzisiaj numerem jeden. Pracował na to od bardzo dawna i ta ciężka praca się opłaciła” – powiedział polski zawodnik.

W równie dobrym nastroju był dziś zdobywca trzeciego miejsca, Norweg – Anders Bardal. Zdobycie indywidualnego medalu olimpijskiego było moim marzeniem i celem sezonu. Udało mi się to już za pierwszym razem” – z uśmiechem podsumował swój dzisiejszy występ norweski skoczek.

Źródło: nrk.no / TVP / Przegląd Sportowy

Podziel się:

Dodaj komentarz