Krzysztof Biegun: „Po prostu zabrakło mi czasu”

Krzysztof Biegun: „Po prostu zabrakło mi czasu”

Biegun Krzysztof Krakow J.Piatkowska - Krzysztof Biegun: "Po prostu zabrakło mi czasu"Krzysztof Biegun po raz kolejny znalazł się w kadrze B, która będzie reprezentować nasz kraj w sezonie 2015/2016. 20-letni zawodnik z Gilowic minionej zimy borykał się z problemami w technice skoków, jednak jak sam przyznaje, druga część zimy napawała większym optymizmem. – Po prostu zabrakło mi czasu – przyznaje.

 

Od połowy zimy wkradały się coraz lepsze skoki, zaczynałem łapać to, co powinienem na początku. Poprawiały się też wyniki, bo udało mi się stanąć dwa razy na podium, być w szóstce i dziesiątce w „Kontynentalu”. Po prostu zabrakło mi czasu – ocenił miniony sezon Biegun, a o udanym finałowym konkursie mistrzostw Polski w Zakopanem powiedział: – To był bardzo miły akcent, zakończenie sezonu fajnym skokiem i z tych zawodów jestem zadowolony.

Skoczek z Gilowic zapytany o to, czym zajmował się po zakończeniu zimy ze skokami, odparł: – Trochę na studiach udało nam się nadrobić, ostatnio bawiliśmy się na weselu u Klimka, ogólnie pozytywnie.

W nadchodzącym sezonie były lider Pucharu Świata ponownie będzie trenował w kadrze B pod okiem trenera Macieja Maciusiaka. – Dobrze, że jestem w tej kadrze. Sztab i zawodnicy, którzy się w niej znajdują mi odpowiadają. Myślę, że atmosfera będzie bardzo pozytywna i współpraca będzie nam się dobrze układać. Sezon będzie bardzo dobry, tak się muszę nastawić – powiedział.

Już by się chciało trochę poskakać, chociaż ta przerwa na odpoczynek i regenerację niby była dość długa, a jednak chciałoby się też posiedzieć w domu. Mimo wolnego czasu od skakania ciągle jestem poza domem – podsumował Biegun.

 

 

informacja własna

 
Podziel się:

Dodaj komentarz