LGP Wisła: 10 drużyn na starcie konkursu, znamy polską „czwórkę” (LIVE)

LGP Wisła: 10 drużyn na starcie konkursu, znamy polską „czwórkę” (LIVE)

Stoch Kamil LGP.Wisla .2016 fot.Julia .Piatkowska lot - LGP Wisła: 10 drużyn na starcie konkursu, znamy polską "czwórkę" (LIVE)Po czwartkowych kwalifikacjach na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle Malince, poznaliśmy składy poszczególnych reprezentacji, które w piątkowe popołudnie zmierzą się w konkursie drużynowym. Na starcie pojawi się 10 ekip, wśród których będzie także oczywiście bardzo mocny polski zespół, który przewodzi w letniej odsłonie Pucharu Narodów.

 

Trener polskiej kadry narodowej już po kwalifikacjach podjął decyzję, że w piątkowej „drużynówce” wystartują: Klemens Murańka, Dawid Kubacki, Kamil Stoch i kończący rywalizację Maciej Kot.

 

Program zawodów drużynowych (22 lipca 2016 r., piątek):

  • 12:40 – otwarcie bram dla kibiców
  • 13:40 – seria próbna
  • 14:50 – pierwsza seria konkursu drużynowego (TVP Sport, Eurosport 1, lajfy.com)
  • 16:00 – finałowa seria konkursu drużynowego (TVP 1, TVP Sport, Eurosport 1, lajfy.com )
  • ceremonia wręczenia nagród
 

Tekstowa relacja live:

 

Lista startowa konkursu drużynowego:

BIB
Zawodnik
Kraj
1. grupa
1-1
Konstantin Sokolenko
KAZ
2-1
Ville Larinto
FIN
3-1
Johann Andre Forfang
NOR
4-1
Jurij Tepes
SLO
5-1
Yumu Harada
JPN
6-1
Roman Koudelka
CZE
7-1
Killian Peier
SUI
8-1
Andreas Wank
GER
9-1
Manuel Poppinger
AUT
10-1
Klemens Murańka
POL
2. grupa
1-2
Sergey Tkachenko
KAZ
2-2
Lauri Asikainen
FIN
3-2
Tom Hilde
NOR
4-2
Robert Kranjec
SLO
5-2
Junshiro Kobayashi
JPN
6-2
Viktor Polasek
CZE
7-2
Luca Egloff
SUI
8-2
Karl Geiger
GER
9-2
Clemens Aigner
AUT
10-2
Dawid Kubacki
POL
3. grupa
1-3
Marat Zhaparov
KAZ
2-3
Harri Olli
FIN
3-3
Joachim Hauer
NOR
4-3
Jaka Hvala
SLO
5-3
Kento Sakuyama
JPN
6-3
Jakub Janda
CZE
7-3
Gregor Deschwanden
SUI
8-3
Richard Freitag
GER
9-3
Michael Hayboeck
AUT
10-3
Kamil Stoch
POL
4. grupa
1-4
Alexey Korolev
KAZ
2-4
Jarkko Maeaettae
FIN
3-4
Anders Fannemel
NOR
4-4
Peter Prevc
SLO
5-4
Ryoyu Kobayashi
JPN
6-4
Lukas Hlava
CZE
7-4
Simon Ammann
SUI
8-4
Andreas Wellinger
GER
9-4
Stefan Kraft
AUT
10-4
Maciej Kot
POL
 

informacja własna

 
Podziel się: