Piątkowe kwalifikacje na Schattenbergschanze (K-120 / HS-140) wyłoniły pary systemu KO, które jutro zmierzą się w pojedynkach o awans do finałowej serii konkursu Turnieju Czterech Skoczni w Oberstdorfie. Polscy skoczkowie nie trafili na najtrudniejszych rywali i w walce o awans do drugiej rundy są zdecydowanymi faworytami.
Program zawodów:
- 30 grudnia 2017 r. (sobota):
- 15:00 – seria próbna
- 16:00 – konkurs indywidualny (TVP 1, Eurosport 1, lajfy.com)
Tekstowa relacja LIVE:
Lista startowa sobotniego konkursu:
BIB | zawodnik (kraj) | zawodnik (kraj) | BIB |
26 | Ziga Jelar (SLO) | Evgeniy Klimov (RUS) | 25 |
27 | Maciej Kot (POL) | Clemens Aigner (AUT) | 24 |
28 | Kamil Stoch (POL) | Manuel Fettner (AUT) | 23 |
29 | Daniel Huber (AUT) | Halvor Egner Granerud (NOR) | 22 |
30 | Pius Paschke (GER) | Anders Fannemel (NOR) | 21 |
31 | Andreas Stjernen (NOR) | Daniel Andre Tande (NOR) | 20 |
32 | Noriaki Kasai (JPN) | Timi Zajc (SLO) | 19 |
33 | Jonathan Learoyd (FRA) | Piotr Żyła (POL) | 18 |
34 | Gregor Deschwanden (SUI) | Simon Ammann (SUI) | 17 |
35 | Gregor Schlierenzauer (AUT) | David Siegel (GER) | 16 |
36 | Anze Semenic (SLO) | Robert Johansson (NOR) | 15 |
37 | Eetu Nousiainen (FIN) | Andreas Wellinger (GER) | 14 |
38 | Killian Peier (SUI) | Michael Hayboeck (AUT) | 13 |
39 | Vincent Descombes Sevoie (FRA) | Stefan Hula (POL) | 12 |
40 | Roman Koudelka (CZE) | Jernej Damjan (SLO) | 11 |
41 | Cestmir Kozisek (CZE) | Markus Eisenbichler (GER) | 10 |
42 | Antti Aalto (FIN) | Ryoyu Kobayashi (JPN) | 9 |
43 | Vojtech Stursa (CZE) | Stephan Leyhe (GER) | 8 |
44 | Constantin Schmid (GER) | Peter Prevc (SLO) | 7 |
45 | Alex Insam (ITA) | Dawid Kubacki (POL) | 6 |
46 | Tilen Bartol (SLO) | Johann Andre Forfang (NOR) | 5 |
47 | Andreas Wank (GER) | Karl Geiger (GER) | 4 |
48 | Martin Hamann (GER) | Stefan Kraft (AUT) | 3 |
49 | Taku Takeuchi (JPN) | Junshiro Kobayashi (JPN) | 2 |
50 | Mackenzie Boyd-Clowes (CAN) | Richard Freitag (GER) | 1 |
Informacje z naszego Twittera:
informacja własna