Wokół Skoczni #70: Kot masterchefem, nostalgiczny Boyd-Clowes, przerwa Vogt
Maciej Kot (fot. Julia Piątkowska)

Wokół Skoczni #70: Kot masterchefem, nostalgiczny Boyd-Clowes, przerwa Vogt

Za nami Letnie Mistrzostwa Polski, a do inauguracji Pucharu Świata w Wiśle został jeszcze miesiąc. Sprawdźmy zatem co słychać w „skokowym internecie”.

 

Pękala gwiazdą YouTube

Jeden z naszych młodych utalentowanych zawodników próbuje swoich sił na YouTube. Tym razem Wiktor Pękala pokazał nam jak wyglądają kulisy  Mistrzostw Polski w Szczyrku.

 

Nieobecny Stoch

Zdecydowanym wielkim nieobecnym weekendowych zmagań w Szczyrku był nasz mistrz, Kamil Stoch. Skoczek trochę nam się przeziębił i liczy chorobę domowymi sposobami.

 

Stoch przeciwko smogowi

W między czasie skoczek z Zębu wziął również udział w kampanii przeciw smogowi #lepiejbezsmogu

 

Zahartowany Romoeren

Głośno było już w tym roku o byłym norweskim skoczku za sprawą choroby nowotworowej, którą Bjoern Einar Romoeren pokonał. Tym razem Norweg przypomina o sobie w bardziej zimowej scenerii. Brrr, aż nam zimno na sam widok 😉

 

Stursa i bałwan

Mroźnie również u naszych południowych sąsiadów. Vojtech Stursa zaprezentował nam się na tle zaśnieżonej skoczni (w austriackim Ramsau) i pochwalił pierwszym ulepionym w w tym sezonie bałwanem. 

 

Kot masterchefem?

Wiedzieliście, że skoczek jest utalentowany kulinarnie?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

To był zaszczyt 😊 Efekty wyjątkowego spotkania z mistrzem @michelmoran_official już jutro w dzień dobry TVN ok godziny 10:00 👍🏻 #ddtvn #chef #uczeń #gotowanie #nauka #masterchef #dziekuje

Post udostępniony przez Maciej Kot (@maciejkot)

 

Larson w drodze do Europy

Sprawdzamy też co u chłopaków zza oceanu. Zmagający się z kontuzjami Amerykanin Casey Larson wydaje się wracać do dyspozycji. Skoczek zameldował się już w Europie, której prawdopodobnie nie opuści do końca marca.

 

Nostalgiczny Mackenzie

Kanadyjczyk wspomina swój ostatni skok, który oddał na swojej ziemi, w Calgary. Smutny obrazek, ale dobrze, że zawodnik może jeszcze poskakać w Europie. 

 

Przerwa Vogt

Niemiecka zawodniczka, która już w przeszłości zmagała się z wieloma kontuzjami znowu w opałach. Carina Vogt nie będzie mogła wystąpić w Mistrzostwach Niemiec z powodu problemów z kolanem.

 

zebrała Anna Trybuś,
źródło: Instagram

 

Podziel się:

Dodaj komentarz