Puchar Kontynentalny kobiet 2017/2018

 

Terminarz:

Data (dzień)
Miejsce
Skocznia
Zawody
Zwyciężczyni
15.12.2017 (piątek)
Notodden (Norwegia) >
HS-100
ind.
L. Iakovleva
16.12.2017 (sobota)
Notodden (Norwegia) >
HS-100
ind.
A. Barantceva
20.01.2018 (sobota)
Planica (Słowenia) >
HS-104
ind.
D. Iraschko-Stolz
21.01.2018 (niedziela)
Planica (Słowenia) >
HS-104
ind.
D. Iraschko-Stolz
17.02.2018 (sobota)
Brotterode (Niemcy) >
HS-117
ind.
D. Iraschko-Stolz
18.02.2018 (niedziela)
Brotterode (Niemcy) >
HS-117
ind.
D. Iraschko-Stolz
 

Indywidualna klasyfikacja generalna:

 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Lidiia Iakovleva
RUS
415
 
2
Daniela Iraschko-Stolz
AUT
400
-15
3
Aleksandra Barantceva
RUS
382
-33
4
Anna Shpyneva
RUS
271
-144
5
Jerneja Brecl
SLO
236
-179
6
Mariia Iakovleva
RUS
208
-207
7
Marita Kramer
AUT
151
-264
8
Valentina Sderzhikova
KAZ
113
-302
9
Julia Clair
FRA
110
-305
10
Katra Komar
SLO
107
-308
11
Pauline Hessler
GER
95
-320
12
Eva Pinkelnig
AUT
85
-330
13
Magdalena Pałasz
POL
84
-331
14
Lisa Eder
AUT
79
-336
15
Guy-Lim Park
KOR
77
-338
16
Oceane Paillard
FRA
76
-339
17
Agnes Reisch
GER
69
-346
18
Barbora Blazkova
CZE
68
-347
19
Josephine Pagnier
FRA
62
-353
 
Selina Freitag
GER
62
-353
21
Jana Mrakotova
CZE
61
-354
22
Ulrike Graessler
GER
58
-357
 
Anna Rupprecht
GER
58
-357
24
Ksenia Kablukova
RUS
52
-363
25
Kamila Karpiel
POL
48
-367
 
Stepanka Ptackova
CZE
48
-367
27
Joanna Kil
POL
46
-369
 
Ingebjoerg Saglien Braaten
NOR
46
-369
 
Anna Twardosz
POL
46
-369
30
Karoline Roestad
NOR
45
-370
31
Annika Belshaw
USA
44
-371
32
Veronika Shishkina
KAZ
41
-374
33
Kinga Rajda
POL
40
-375
 
Luisa Goerlich
GER
40
-375
35
Kaja Urbanija Coz
SLO
38
-377
36
Arantxa Lancho
GER
36
-379
37
Elisabeth Raudaschl
AUT
35
-380
38
Julia Tervahartiala
FIN
34
-381
39
Gianina Ernst
GER
33
-382
 
Romane Dieu
FRA
33
-382
41
Logan Sankey
USA
31
-384
42
Pernille Kvernmo
NOR
25
-390
 
Samantha Macuga
USA
25
-390
44
Eva Elise Johansen Amble
NOR
24
-391
45
Karoline Skatvedt
NOR
22
-393
46
Anna Hoffmann
USA
19
-396
47
Astrid Louise Baarset
NOR
16
-399
 
Astrid Moberg
SWE
16
-399
49
Alexandra Seifert
GER
14
-401
50
Pia Mazi
SLO
13
-402
51
Alina Tukhtaeva
KAZ
12
-403
52
Carina Alexandra Militaru
ROU
11
-404
 
Oceane Avocat Gros
FRA
11
-404
54
Marta Krepelkova
CZE
10
-405
55
Josephin Laue
GER
9
-406
56
Andreea Diana Trambitas
ROU
7
-408
57
Susanna Forsstroem
FIN
5
-410
58
Virag Voros
HUN
4
-411
59
Henriette Kraus
GER
3
-412
 
Viktoria Sidlova
SVK
3
-412
61
Katja Markuta
SLO
1
-414

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Facebook
Facebook
Instagram